Wyszukiwałeś:

Pentastar

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pentastar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Nowy silnik V6 w Grand Cherokee

Nowy Jeep Grand Cherokee, który pojawi się w 2011 roku będzie pierwszymsamochodem koncernu Chrysler LLC, który będzie zasilany jednostkąPentastar V6. Nowa jednostka pokazuje możliwości koncernu i jednocześnie mabyć jedną z recept na recesję na rynku samochodowym.

 

Grand Cherokee 2011 już gotowy

Mimo dość znacznie stonowanego wyglądu nowy Jeep Grand Cherokee marównie dobrze, jeśli nie lepiej spisywać się w terenie. Premiera nowejgeneracji tego SUVa właśnie miała miejsce na wystawie w Nowym Jorku, jednakna europejskim rynku auto pojawi się najprawdopodobniej na początkuprzyszłego roku.

 

Jednak nie będzie V8

Parę dni temu pojawiła się informacja o tym, że Alfa Romeo zamierzawłożyć pod maskę nowego modelu silnik V8. Miał to być pierwszy tego typusilnik od 30 lat. Przedstawiciele włoskiej marki szybko zdementowali plotkę.

 

Wystawa NAIAS 2010 wystartowała

Przed rokiem salon samochodowy North American International Auto Show w Detroitodbywał się w cieniu nadciągającego nad branżę motoryzacyjną kryzysu.Tegoroczna edycja targów ma dać nam odpowiedź na pytanie, czy branża,a przede wszystkim amerykańskie koncerny, zdołały już się otrząsnąć ztrudnych czasów, a kryzys to już kwestia przeszłości.

 

Sześciocylindrowa gwiazda Chryslera

Fabryka Trenton South w Michigan rozpoczęła produkcję nowego silnikaPentastar V6 o pojemności 3,6 litra. Jednostka ta zasili między innymi nowegoJeepa Grand Cherokee.

 

Bezpieczny Grand Cherokee

Najwyższe wyróżnienie „Top Safety Pick” za rok 2010 amerykańskiego Ubezpieczeniowego Instytutu Bezpieczeństwa Drogowego IIHS(Insurance Institute for Highway Safety) otrzymał nowy Jeep Grand Cherokee MY2011.

 

Duży SUV powraca

Choć w Europie wszyscy żyjemy już zbliżającą się wystawą w Paryżu inowościami, jakie będzie można tam zobaczyć, to nie oznacza to, że wpozostałych rejonach świata nic się nie dzieje. Za Oceanem zadebiutujewkrótce nowa generacja SUV-a Dodge Durango.

 

Challenger z nowym V6 pod maską

Dodge potwierdził właśnie jaka moc będzie drzemać pod maską nowegoChallengera, który został wyposażony w silnik V6 Pentastar opojemności 3,6 litra.

 

Cztery razy Jeep

Targi we Frankfurcie to okazja dla Jeepa do prezentacji czterech nowości. Nastoisku Jeepa będzie można oglądać debiutującego na rynku EurpejskimJeep'a Grand Cherokee SRT8, Wrangler'a oraz Wrangler'a Unlimited MY2012 zsilnikiem V6 Pentastar oraz wersję Wrangler'a o nazwie Arctic.

 

Nowości Jeepa na polskim rynku

W polskich salonach debiutuje Jeep Wrangler wyposażony w najnowszy sześciocylindrowy silnik benzynowy Pentastar. Ponadto wszystkie modele nowegoWranglera są teraz lepiej wyposażone seryjnie. W salonach na klientówczekać będzie również Grand Cherokee SRT8 oraz limitowana edycjaWrangler Arctic.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019