Wyszukiwałeś:

Peter X

Schreyer X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Peter Schreyer

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Nowy projektant KIA

Wraz z początkiem września w dziale projektowym koncernu KIA stery przejmiePeter Schreyer. Dotychczas był to główny projektant VW oraz Audi. Po razpierwszy w nowej firmie zaprezentuje się podczas wrześniowego salonusamochodowego w Paryżu.

 

Sportowa przyszłość marki Kia

Zestawienie modeli marki Kia w niedalekiej przeszłości zostanie poszerzone onowy pojazd. Będzie to samochód sportowy, którego atutem będzie przedewszystkim przystępna cena.

 

Kia pokazuje koncepcyjne coupe

Po niedawnej prezentacji sportowego coupe spod znaku Hyundaia, drugi koreańskikonkurent pokazał, że jego konstruktorzy nie próżnują. Kia MotorsCorporation ujawniła pierwsze zdjęcie, zapowiadające koncepcyjne coupe,które pojawi się na targach we Frankfurcie.

 

Nowa Kia Magentis od 64 900 PLN

Nowy Magentis 2009 jest dziełem koreańskiego zespołu projektowego podkierownictwem głównego stylisty Kia Petera Schreyer’a i powstał wramach kształtowania ‘nowego oblicza’ marki Kia. Aby przyciągnąćuwagę nabywcy, szczególnie europejskiego – Magentis 2009pożegnał się ze swą tradycyjnie konserwatywną stylistyką, nabierającnowego, dynamicznego i wyróżniającego się wyglądu zarówno nazewnątrz jak i w środku.

 

Kia Optima: oręż do walki w segmencie D

W styczniu w polskich salonach pojawi się nowy model Kia Optima. Za podstawową wersję wyposażoną w silnik 2.0 litra trzeba będzie zapłacić 82 900 zł. Optima jest objęta 7 letnią gwarancją koreańskiego producenta,która przechodzi bez ograniczeń na kolejnych właścicieli.

 

KIA Optima: Das ist Optima(l)

Koreańczycy z południa przestali gonić Europę. Jeśli utrzymają takie temporozwoju, wkrótce zaczną ją wyprzedzać. Potwierdza to KIA Optima,która ma wszelkie atuty, by wprowadzić niemałe zamieszanie w segmencieD i zdetronizować dotychczasowych liderów.

 

Kia rzuca wyzwanie Mercedesowi

Wydawać by się mogło, że Kia chce dokonać rzeczy niemożliwej i stworzyć samochód, który ma być konkurentem dla Mercedesa, i to dla nietuzinkowego modelu CLS. Czy Koreańczycy mają jakiekolwiek szanse?

 

Kia: Peter Schreyer stanął na czele koncernu

Koreański producent aut, Kia nowy rok wita w szampańskim nastroju również z powodu wyboru nowego prezesa Kia Motor Corporation. Na to stanowisko powołany został Peter Schreyer, dotychczasowy głównystylista koncernu.

 

Peter Schreyer ponownie doceniony

Peter Schreyer podczas 29. edycji wystawy Festival Automobile International wParyżu został uhonorowany nagrodą "2014 Grand Prix du Design",która jest wyrazem uznania za wyjątkowe talenty na polu designu wkontekście międzynarodowym.

 

Hyundai Tucson ? pierwsza jazda

Niemieckie samochody są pewnego rodzaju wyznacznikiem jakości, ergonomii itechniki na Starym Kontynencie. Teraz jednak do wzorców bardzo zbliżyłsię Hyundai z nowym Tucsonem. Bardzo poprawne auto i owa poprawność powinnabyć kluczem do sukcesu tego auta.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Peter Schreyer".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019