Wyszukiwałeś:

Peterbilt

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Peterbilt

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Nowa testownia silników DAF

DAF oficjalnie otworzył swoje najnowocześniejsze Centrum TestowaniaSilników w holenderskim Eindhoven. Nowy obiekt posiada 20 komórtestowych i jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznieośrodków tego typu na świecie.

 

Peterbilt wyprodukował 300-tysięczną ciężarówkę

Peterbilt Motors Company, który podobnie jak DAF Trucks należy do GrupyPACCAR, świętował wyprodukowanie 300 000 ciężarówki w swojejfabryce w Denton. Model 387 zakupiony został przez Witte BrothersExchange, Inc, którego przedstawiciele odebrali ciężarówkę zfabryki w fabryce w Denton.

 

Recesja to wyzwanie dla zakładów DAF, Kenworth i Peterbilt

Firma PACCAR uruchamia nowe, innowacyjne ośrodki produktowo-techniczne wzakładach  produkcyjnych  Kenworth, Peterbilt oraz DAF. Koncernzaprezentuje szeroką gamę wiodących innowacji technicznych, oboknajnowocześniejszych silników, propozycji usługowych oraz wszystkichpojazdów produkowanych przez zakłady grupy PACCAR.

 

PACCAR nagrodzony za ekologię

Firma Kenworth, jedna z marek koncernu PACCAR do której należyrównież DAF, otrzymała prestiżową nagrodę „Doskonałość wdziedzinie czystego powietrza” od amerykańskiej Agencji OchronyŚrodowiska (EPA). Kenworth to pierwszy producent pojazdów użytkowych,który otrzymał to wyróżnienie od momentu powstania nagrody.

 

Silnik PACCAR MX na rynku amerykańskim

PACCAR, właściciel firmy DAF Trucks, latem 2010 roku wprowadzi na rynekamerykański silnik PACCAR MX, przeznaczony do montażu w samochodachciężarowych marek Kenworth i Peterbilt.

 

PACCAR- kolejny rok sukcesów

Firma PACCAR, właściciel marek Kenworth, Peterbilt i DAF, dostarczyła w rokuubiegłym 78.800 pojazdów do klientów na całym świecie, a wynikfinansowy za IV kwartał w porównaniu z tym samym okresem rokupoprzedniego były zdecydowanie lepszy. To m.in. spowodowało, że po razkolejny od 72 lat, firma zakończyła rok z zyskiem.

 

PACCAR na plusie

Firma PACCAR zarobiła w drugim kwartale 2011 r. 239.7 mln dolarów, adochody ze sprzedaży netto i usług finansowych w drugim kwartale wyniosły3,96 mld dolarów. Jest to zdecydowany wzrost w porównaniu doanalogicznego okresu w roku 2010.

 

Rekordowe przychody firmy PACCAR

Osiągnięte przez firmę PACCAR w trzecim kwartale przychody w wysokości 4,26mld dolarów były najwyższe w całej historii firmy – mówiMark Pigott, Prezes i Dyrektor Generalny. – Wyższe zyski zawdzięczamyzwiększonym dostawom samochodów ciężarowych, większej sprzedaży narynku wtórnym i rozwojowi działalności w zakresie usług finansowych nacałym świecie.

 

DAF na wystawie Delhi AutoExpo

Firma PACCAR zaprezentowała ciężarówkę premium DAF CF na DelhiAutoExpo, największym motoryzacyjnym pokazie w Indiach. "Indie są jednymz największych i najszybciej rozwijających się rynkówsamochodów ciężarowych na świecie. Impreza AutoExpo jest znakomitąokazją do pokazania naszego wiodącego w branży produktu DAF hinduskimklientom komercyjnym'', powiedział Dan Sobic, wiceprezes zarządu PACCAR.

 

Program ATe w centrum uwagi firmy DAF

Podczas wystawy Bedrijfsauto RAI 2012, która odbędzie się w Amsterdamiew dniach 17–21 kwietnia, firma DAF Trucks skupi się na promocji programuAdvanced Transport Efficiency (ATe) – kompleksowej oferty rozwiązańmających na celu zwiększenie oszczędności paliwa, zmniejszenie emisjizanieczyszczeń oraz podwyższenie wydajności pojazdu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019