Wyszukiwałeś:

Petter X

Solberg X

. Znaleziono 66 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Petter Solberg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 66 wszystkich):

WRC: Solberg w Peugeot 307 WRC?

Mimo dobrego wyniku podczas Rajdu Sardynii (trzecie miejsce) w Citroenie XsaraWRC, Petter Solberg ponownie rozważa przesiadkę do innego samochodu. Norwegponownie zastanawia się nad Peugeotem 307 w najwyższej rajdowej specyfikacjiWRC.

 

WRC: Solberg ostrzy zęby na Walię

Petter Solberg chce wygrać ostatnią rundę WRC tego sezonu. W Rajdzie WielkiejBrytanii, rozgrywanym na terenie Walii najprawdopodobniej wystartuje zakierownicą Forda Focusa WRC.

 

Solberg Fordem... albo Citroenem

Citroen C4 lub Ford Focus. Jedno z tych dwóch aut rajdowych w najwyższejspecyfikacji WRC wybierze były mistrz świata Petter Solberg do jazdy wkolejnych eliminacjach światowego czempionatu.

 

WRC: Ostatni sezon Solberga?

Dopiero co Petter Solberg zdołał utworzyć zespół konkurencyjny wwalce o mistrzostwo świata WRC, a już pojawiły się pierwsze pogłoski orzekomym zakończeniu kariery przez Norwega po sezonie 2010.

 

WRC: Meksykańska fala dla Loeba

Sebastien Loeb wygrał drugą rundę WRC tego sezonu, Rajd Meksyku. KierowcaCitroena objął prowadzenie w klasyfikacji mistrzostw. Po długiej przerwiewreszcie na podium znalazł się Petter Solberg. Norweg był w Meksyku drugi.

 

WRC: Solberg myśli o przerwie

Petter Solberg przyznał, że rozważa roczną przerwę w startach w WRC. Byłymistrz świata tej serii nie chce ponownie dokładać do interesu ze swojejkieszeni.

 

IRC: Solberg wystartuje w Monte Carlo

Petter Solberg został zaproszony przez organizatorów do startu wkultowym Rajdzie Monte Carlo. Będzie to pierwsza runda IntercontinentalChallenge, która rozpoczonie rajdowy sezon w 2011 roku.

 

Solberg: Kierunek WTCC

Petter Solberg przyznał, że być może w przyszłym roku zamieni kokpitrajdówki na jedną z wyścigówek startujących w mistrzoswtachświata samochodów turystycznych - WTCC. Norweg nadal nie ma sensownejalternatywy na kontynuowanie programu w WRC.

 

WRC: Kimi testuje, Solberg szuka pieniędzy

Kimi Raikkonen zebrał odpowiedni budżet na kontynuację startów w WRC wsezonie 2011 za kierownicą nowego Citroena. Fin niebawem rozpocznie testy DS3WRC. Petter Solberg, który rozważa podobny program jeszcze szukapieniędzy.

 

Latvala: W Fordzie Solberg, Ostberg albo Tanak

Ford zostaje w WRC na sezon 2012. Jari-Matti Latvala będzie numerem 1.Partnerem Fina w zespole Petter Solberg, Mads Ostberg albo Ott Tanak. Tak wskrócie można zrelacjonować wywiad Latvali z amerykańską stacjąradiową Tech House & Speed.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Petter Solberg".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019