Wyszukiwałeś:

Phaeton

. Znaleziono 85 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Phaeton

Spróbuj też wyszukać: sharan Mercedes sls AMG Phaeton cele

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 85 wszystkich):

Wszystko o samochodach Volkswagen Phaeton

Volkswagen Phaeton jest propozycją niemieckiej firmy w klasie najbardziej luksusowych limuzyn. Ma rywalizować z takimi modelami innych niemieckich marek jak Mercedes klasa S, Audi A8 czy BMW seria 7. Volkswagen Phaeton oficjalnie pojawił się w sprzedaży pod koniec 2002 roku, zaś na naszym rynku z...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wątek na forum: Phaeton bez dachu!

ten PHAETON nie ma w sobie nic z PHAETONA. Natomiast ma bardzo dużo lub prawie wszystko z PASSATA !? ~ghg

 

Nie będzie V10-tki w Phaetonie

Z końcem bieżącego roku Volkswagen wycofa ze sprzedaży jedną ze swoichwersji silnikowych luksusowego modelu Phaeton. Będą to auta wyposażone wdziesięciocylindrową jednostkę TDI.

 

Będzie następca Phaetona

Volkswagen Phaeton, luksusowa limuzyna największego europejskiego producentamotoryzacyjnego, nie trafi do lamusa. Przynajmniej na razie. Nowy szefniemieckiego koncernu zdecydował o rozpoczęciu prac nad nową generacją auta.

 

Subtelny lifting Phaetona

Kilka dni temu Volkswagen opublikował pierwsze zdjęcia najnowszej generacjiluksusowego sedana o nazwie Phaeton. Nowe auto będzie teraz dostępne tylko narynku europejskim, a jego salonowy debiut planowany jest na tegoroczne lato.

 

Nowy Phaeton dla USA i Ameryki

Koncern VW podjął decyzję, że kolejna generacja Volkswagena Phaetona niepowstanie z myślą o rynku europejskim. Teraz priorytetem będzie AmerykaPółnocna oraz Chiny.

 

Rekordowa produkcja Phaetonów

W 2010 roku wyprodukowanych zostało około 7.500 modeli Phaeton - to więcej,niż kiedykolwiek w historii Szklanej Manufaktury w Dreźnie.

 

Nowy Volkswagen Phaeton w drodze

Targi motoryzacyjne to nie tylko okazja do zobaczenia premier oraz koncepcyjnych wizji przyszłości. To również okazja do podpytaniawysoko postawionych ludzi w koncernach o przyszłe modele. Volkswagen zdradziłw Paryżu szczegóły dotyczące Phaetona.

 

Volkswagen Phaeton pierwszy z nowym designem

Nowa generacja Phaetona pojawi się na rynku w 2015 roku. Auto będzie pierwszym modelem, które będzie prezentować nowy język stylistyczny marki z Wolfsburga.

 

Nowy Volkswagen Phaeton lepszy niż Klasa S

Internet ponownie obiegły plotki na temat nowej generacji VolkswagenaPhaetona. Niemiecki miesięcznik Auto Motor und Sport donosi, że auto pojawisię najpóźniej w 2017 roku i ma być lepsze od Klasy S.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019