Wyszukiwałeś:

Phantom X

Coupe X

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Phantom Coupe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

Dłuższy Rolls-Royce Phantom w Europie

Firma Rolls-Royce Motor Cars zapowiedziała, że model luksusowej limuzynyPhantom z przedłużoną płytą podłogową będzie niebawem dostępny wEuropie. Zaprezentowanego na tegorocznej wystawie samochodowej w Genewie'Rollsa' początkowo chciano sprzedawać tylko w krajach na Środkowym i DalekimWschodzie.

 

Phantom zrzuca dach

Już niebawem, bo 7. stycznia 2007 roku na salonie samochodowym w Detroit,brytyjska marka Rolls-Royce przedstawi nowego, "aluminiowego"kabrioleta zbudowanego w oparciu o studyjny model 100EX. Seryjna produkcjaPhantoma Drophead Coupe rozpocznie się latem.

 

Phantom Drophead "otwarty" na Europę

Najnowsze, ekskluzywne dzieło Rolls-Roycea, Phantom Drophead Coupe oficjalniezadebiutował na europejskim rynku. Okazją do prezentacji nowego modelu byłytargi samochodowe w Genewie. Produkcja "Rollsa" z otwieranym dachemruszy latem tego roku.

 

Pierwszy Drophead Coupe z Goodwood

W piątek pierwsze pięć egzemplarzy modelu Phantom Drophead Coupe zjechało ztaśm produkcyjnych w brytyjskim mieście Goodwood, gdzie znajduje się fabrykasamochodów marki Rolls-Royce. Dwudrzwiowy kabriolet jest najnowsząodmianą legendarnego modelu Phantom.

 

Ultraluksusowe coupe

Podczas tegorocznych targów w Genewie spod kotary zostanie odsłoniętydla szerokiej publiczności nowy model Rolls-Royce`a. Dwudrzwiowa wersjadołączy do gamy modelu Phantom i wejdzie do produkcji na zamówieniejuż latem tego roku.

 

Jego ekscelencja, Rolls-Royce Phantom Coupe Aviator

Brytyjski Rolls-Royce przedstawił specjalną wersję modelu Phantom Coupe. Aviator Edition po raz pierwszy zostanie zaprezentowany w ten weekend podczasimprezy Pebble Beach Concours d’Elegance.

 

Rolls-Royce Phantom Coupe inspirowany sławnym torem

Brytyjska marka Rolls-Royce zaprezentowała specjalną edycje modelu PhantomCoupe. Jednak przyszłość Phantom Bespoke Chicane Coupe na razie nie jestjasna.

 

Oto specjalny Rolls-Royce Phantom Drophead

Brytyjska legendarna marka zaprezentowała specjalną wersję modelu PhantomDrophead Coupe o nazwie Waterspeed Collection. Powstanie tylko 35 egzemplarzytej wersji.

 

Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe dla Amerykanów

Brytyjska marka stworzyła specjalną wersję modelu Phantom Drophead Coupe,która pojawi się tylko na rynku Ameryki Północnej. PhantomDrophead Coupe Nighthawk to limitowany do kilku sztuk model.

 

Rolls-Royce Phantom Zenith Collection - na pożegnanie

Brytyjska marka Rolls-Royce przedstawia ostatnią wersję obecnego Phantoma onazwie Zenith Collection. Specjalna edycja powstała na bazie modelu Phantom Coupe oraz Drophead Coupe. Seria Zenith jest limitowana i wszystkie egzemplarzezostały już wyprzedane.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Phantom Coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019