Wyszukiwałeś:

Phantom

. Znaleziono 121 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Phantom

Spróbuj też wyszukać: phaeton

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 121 wszystkich):

7-gwiazdkowy Phantom

Jedyny na ziemi siedmiogwiazdkowy hotel w Dubaju poszerzył swoją flotęsamochodową o dwa najnowsze modele Rolls-Royce Phantom.

 

Phantom liderem

Rolls-Royce Phantom kolejny rok potwierdził pozycję lidera w segmencienajbardziej luksusowych aut. W zeszłym roku po raz pierwszy Phantom zostałsprzedany na polskim rynku.

 

Dłuższy Rolls-Royce Phantom w Europie

Firma Rolls-Royce Motor Cars zapowiedziała, że model luksusowej limuzynyPhantom z przedłużoną płytą podłogową będzie niebawem dostępny wEuropie. Zaprezentowanego na tegorocznej wystawie samochodowej w Genewie'Rollsa' początkowo chciano sprzedawać tylko w krajach na Środkowym i DalekimWschodzie.

 

Czarny Phantom

Producent najbardziej luksusowych i snobistycznych wozów świata,Rolls-Royce, wydał na świat 25 egzemplarzy samochodów nazwanych BlackPhantom. Są one kwintesencją tego co w tej marce najlepsze: designu,technologii oraz jakości wykonania.

 

Phantom Drophead "otwarty" na Europę

Najnowsze, ekskluzywne dzieło Rolls-Roycea, Phantom Drophead Coupe oficjalniezadebiutował na europejskim rynku. Okazją do prezentacji nowego modelu byłytargi samochodowe w Genewie. Produkcja "Rollsa" z otwieranym dachemruszy latem tego roku.

 

Jego ekscelencja, Rolls-Royce Phantom Coupe Aviator

Brytyjski Rolls-Royce przedstawił specjalną wersję modelu Phantom Coupe. Aviator Edition po raz pierwszy zostanie zaprezentowany w ten weekend podczasimprezy Pebble Beach Concours d’Elegance.

 

Oto specjalny Rolls-Royce Phantom Drophead

Brytyjska legendarna marka zaprezentowała specjalną wersję modelu PhantomDrophead Coupe o nazwie Waterspeed Collection. Powstanie tylko 35 egzemplarzytej wersji.

 

Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe dla Amerykanów

Brytyjska marka stworzyła specjalną wersję modelu Phantom Drophead Coupe,która pojawi się tylko na rynku Ameryki Północnej. PhantomDrophead Coupe Nighthawk to limitowany do kilku sztuk model.

 

Tajemniczy Phantom Serenity pojawi się w Genewie

Kolejne dni odliczamy do targów w Genewie i mamy dla Was kolejnązapowiedź, auto, które szykuje Rolls-Royce. Phantom Serenity uświetnistoisko brytyjskiej marki.

 

Rolls-Royce Phantom Zenith Collection - na pożegnanie

Brytyjska marka Rolls-Royce przedstawia ostatnią wersję obecnego Phantoma onazwie Zenith Collection. Specjalna edycja powstała na bazie modelu Phantom Coupe oraz Drophead Coupe. Seria Zenith jest limitowana i wszystkie egzemplarzezostały już wyprzedane.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018