Wyszukiwałeś:

Phoenix

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Phoenix

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Aston Martin ponownie brytyjski?

Pojawiają się kolejni potencjalni chętni na zakup Astona Martina, po tym jakFord ogłosił, iż zamierza sprzedać w części lub całości tę brytyjskąmarkę.

 

Chrysler LLC przedstawia plan restrukturyzacji

W ubiegłym tygodniu koncern Chrysler LLC złożył w amerykańskimMinisterstwie Skarbu plan dochodzenia do pełnej rentowności operacyjnejobejmujący m.in. rozwój gamy modelowej, dokończenie restrukturyzacjiczy też uzyskanie koncesji w sferze kosztowej.

 

Nowy silnik V6 w Grand Cherokee

Nowy Jeep Grand Cherokee, który pojawi się w 2011 roku będzie pierwszymsamochodem koncernu Chrysler LLC, który będzie zasilany jednostkąPentastar V6. Nowa jednostka pokazuje możliwości koncernu i jednocześnie mabyć jedną z recept na recesję na rynku samochodowym.

 

F1: GP USA wraca do kalendarza

Austin w Teksasie, to nowa lokalizacja dla Grand Prix StanówZjednoczonych, które po raz pierwszy od kilkuletniej przerwy zostanierozegrane w tym kraju. Tor będzie gospodarzem wyścigów Formuły 1 conajmniej do 2021 roku.

 

Jak wybiera się kolory w Jaguarze?

W marce Jaguar funkcjonuje Departament Kolorów i Materiałów,odpowiedzialny za planowanie i analizowanie trendów kolorystycznych naświecie z kilkuletnim wyprzedzeniem. Członkowie grupy szukają inspiracji wświecie mody, architektury, sztuki oraz stylu, aby stworzyć nowe kolorylakierów i materiałów.

 
 
 

Rzadkie Porsche jak nowe

Pewnie nie wszyscy z was kojarzą model 906. Firma z Arizony podjęła sięostatnio renowacji takiego wyjątkowego auta.

 

Technologia Saaba odrodzi się w Chinach

Zawiłości wokół marki Saab ciąg dalszy. Okazuje się, że byływłaściciel szwedzkiej marki wraz z chińską firmą stworzy dwa autabazujące m.in. na technologii Saaba.

 

Saab wznowi produkcję!

Ta informacja jest tak nieprawdopodobna, jak gdyby Szkocja ogłosiła, żeznaleziono potwora z Loch Ness. Nowy właściciel marki Saab jest w pełnigotowy do uruchomienia produkcji nowego 9-3 w Trollhattan.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019