Wyszukiwałeś:

Picanto

. Znaleziono 200 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Picanto

Spróbuj też wyszukać: rio ignis suzuki i20

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 200 wszystkich):

Kia Picanto z otwieranym dachem

Kia wprowadziła do sprzedaży dwie specjalne edycje modelu Picanto. Nowa wersjao nazwie Zipp! wyposażona w panoramiczny szyberdach to odpowiedź koreańskiejmarki na zbliżającego się lato.

 

Picanto z dieslem

Po wprowadzeniu w kwietniu wersji LPG, na naszym rynku pojawiła się właśnieKia Picanto w wersji z 3-cylindrowym silnikiem wysokoprężnym.

 

Puchar Kia Picanto - podsumowanie sezonu

Dwa tygodnie temu ostatni wyścig zakończył pierwszy sezon Kia Picanto Cup.Umilkły silniki, stopniowo opadają emocje, zaczyna się czas ocen, analiz,podsumowań i przygotowań do kolejnej batalii.

 

Zmodernizowana Kia Picanto

Na rozpoczynającej się już 7 czerwca wystawie samochodowej w Barceloniezaprezentowana zostanie odmłodzona Kia Picanto. W sprzedaży nowa mała Kiapojawi się już jesienią tego roku.

 

Rusza puchar Kia cee'd i Kia Picanto! + [video]

Już dziś zawodniczki i zawodnicy startujący w serii wyścigówmarkowych KIA LOTOS Cup rozpoczną rywalizację o zwycięstwo już nie tylko wPicanto LOTOS Cup, ale także w cee`d LOTOS Cup. Pierwsza runda odbędzie sięna torze Hungaroring koło Budapesztu.

 

Kia Picanto: Odmłodzony maluch

Bez względu na to, czy wykorzystywane przez singli, przez pary, czy wręczprzez całe rodziny, samochody z segmentu A stanowią pokaźną grupę autporuszających się po naszych drogach. Jak w tym gąszczu konkurentówsprawuje się Kia Picanto, które niecały rok temu przeszło nie takznów mały facelifting?

 

Znamy ceny nowego Picanto

Kia Motors Polska ogłosiła cennik swojego najnowszego i najmniejszego modelu wofercie - Picanto. W podstawowej wersji auto będzie kosztować poniżej 30 tys.złotych.

 

Kia Picanto: Z aspiracjami na coś więcej

Maluchy, czyli segment A, jeszcze do niedawna był traktowany mocno po macoszemuprzez większość producentów samochodów. Świat się jednakzmienia, zmieniają się potrzeby kierowców, najmniejsze modelezaczynają odgrywać coraz większą rolę, a koncerny skierowały swoje działaw tę część rynku. W tej zbliżającej się batalii o zdobycie jaknajwiększego udziału w rynku nie bez szans jest, debiutująca w kończącymsię właśnie roku, nowa Kia Picanto.

 

Limitowane Picanto "Kia Lotos Race" w sprzedaży

Znamy już cenę oraz specyfikację limitowanej edycji Kii Picanto.Nawiązująca do wyścigowych odmian modelu wersja Kia Picanto z pakietemstylizacyjnym "Kia Lotos Race", jest już oferowana przezdealerów marki w całym kraju.

 

Nowa Kia Picanto zadebiutuje w Genewie

Koreański producent zamierza w przyszłym miesiącu zaprezentować odświeżone Picanto. Samochód zadebiutuje na genewskich targach. W Szwajcarii zobaczymy lifting Picanto.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019