Wyszukiwałeś:

Pininfarina X

Sergio X

concept X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pininfarina Sergio concept

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Pininfarina wyprodukuje Canbiano

Pininfarina Cambiano to koncepcyjny samochód, który włoskie biuro projektowe zaprezentowało w Genewie podczas tegorocznego salonu samochodowego. Okazuje się, że auto może trafić do sprzedaży.

 

Tylko 6 egzemplarzy wyjątkowego Ferrari

W 2013 roku na targach w Genewie pokazano wyjątkowy model koncepcyjny -Pininfarina Sergio. Dziś okazuje się, że Ferrari zbuduje sześć egzemplarzytego modelu. Oczywiście samochód zostanie dostosowany do potrzebprodukcji.

 
 

Wyjątkowe Ferrari Sergio w wersji produkcyjnej

Podczas zeszłorocznych targów w Genewie można było podziwiaćwyjątkowy koncept Pininfarina Sergio. Model ten powstał w hołdzielegendarnego włoskiego projektanta, który przez długie lata tworzyłnadwozia modeli Ferrari. Wersja produkcyjna nie jest niestety już takoszałamiająca jak auto studyjne.

 
 
 

Mahindra nie kupi Pininfariny

Włoskie media od kilku tygodni żyją wieściami na temat studia Pininfarina,które znajduje się w finansowych opałach. Okazuje się, że indyjskikoncern Mahindra nie będzie w stanie wykupić włoskiej firmy.

 

FCA rozważa powrót Lancii Delty

W rajdowych wersjach Integrale dominowała szutrowe trasy, a jako "cywilny" hatchback pozwalała swoim właścicielom poczuć sięniczym Juha Kankkunen. Choć Lancia ewidentnie obumiera, to wśródfanów pojawiła się ostatnia nadzieja na powrót Delty dosalonów marki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Pininfarina Sergio concept".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019