Wyszukiwałeś:

Pininfarina

. Znaleziono 77 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pininfarina

Spróbuj też wyszukać: pininfarina rower

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 77 wszystkich):

Zginął szef Pininfarina

Mamy dla was smutną wiadomość z ostatniej chwili. Wczoraj (07.08.) nad ranemw okolicach Turynu doszło do wypadku w którym śmierć poniósłAndrea Pininfarina.

 

Kłopoty Pininfariny

Kandyjsko-austriacka firma Magna International Inc., dostawca częścisamochodowych, zastanawia się nad kupnem marki Pininfarina S.p.A., włoskiejfirmy specjalizującej sie w designie samochodowym.

 

Pininfarina kończy produkcję aut

Włoski producent nadwozi i studio projektowe Pininfarina kończy produkowaćsamochody. Tym samym kończy się pewna era w historii marki.

 

Pininfarina: Zaciekawić przed Genewą

Włoska firma projektowa, która odpowiedzialna jest za projekty nadwozi samochodów drogowych Ferrari, Pininfarina na swoim profilu portalu Facebook udostępniła pierwszy zwiastun koncepcyjnego modelu, który pokaże w Genewie.

 

Zmarł Sergio Pininfarina

Świat motoryzacji stracił kolejną postać, która odpowiedzialna byłaza wiele legendarnych modeli. W wieku 85 lat zmarł Sergio Pininfarina.

 

Cel: Stworzyć ponadczasowe piękno

Samochody to często dzieła sztuki i z tym nie ma co dyskutować. Wiele aut,które powstało przeszło do historii jako te najbardziej pożądane głównie przez ich stylistykę. Projektowanie aut to nie łatwa sztuka, a mistrzem jest Carrozzeria Pininfarina.

 

Tylko 6 egzemplarzy wyjątkowego Ferrari

W 2013 roku na targach w Genewie pokazano wyjątkowy model koncepcyjny -Pininfarina Sergio. Dziś okazuje się, że Ferrari zbuduje sześć egzemplarzytego modelu. Oczywiście samochód zostanie dostosowany do potrzebprodukcji.

 
 

Wyjątkowe Ferrari Sergio w wersji produkcyjnej

Podczas zeszłorocznych targów w Genewie można było podziwiaćwyjątkowy koncept Pininfarina Sergio. Model ten powstał w hołdzielegendarnego włoskiego projektanta, który przez długie lata tworzyłnadwozia modeli Ferrari. Wersja produkcyjna nie jest niestety już takoszałamiająca jak auto studyjne.

 

Mahindra nie kupi Pininfariny

Włoskie media od kilku tygodni żyją wieściami na temat studia Pininfarina,które znajduje się w finansowych opałach. Okazuje się, że indyjskikoncern Mahindra nie będzie w stanie wykupić włoskiej firmy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021