Wyszukiwałeś:

Piquet X

junior X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Piquet junior

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

F1: Własny wyścig Ferrari

Robert Kubica z BMW-Sauber zajął piąte miejsce w wyścigu Formuły 1 o GrandPrix Francji. Najszybszy był Brazylijczyk Felipe Massa z Ferrari, któryzdetronizował Kubicę na pozycji lidera klasyfikacji.

 

F1: Świetny Kubica!

Nieoczekiwane wydarzenia na starcie oraz błędy i inne kłopotynajgroźniejszych rywali spowodowały, że startujący z szóstej pozycjiRobert Kubica na metę przyjechał tylko za Alonso. I wciąż ma realne szansenawet na tytuł mistrzowski.

 

F1: Piquet zrywa z Renault, bo tato kupi mu zespół

Trzykrotny mistrz świata Formuły 1 Nelson Piquet jest kandydatem do przejęciateamu BMW Sauber - donosi brazylijska prasa. Skutkiem tych wiadomości jestzerwanie przez Renault kontraktu z synem Brazylijczyka, Nelsonem Piquet jr.

 

F1: Briatore kontraatakuje

Flavio Briatore w porozumieniu z zarządem zespołu ING Renault F1 Teampoinformowali, że złożyli we francuskim sądzie pozew przeciwko NelsonowiPiquet i jego ojcu. To odpowiedź na zarzuty rzekome ustawienie wynikówpodczas Grand Prix Singapuru w 2008 roku przez francuski zespół.

 

Koniec ery Briatore w Renault!

Flavio Briatore i Pat Symonds odchodzą z Renault. Ta sytuacja może nie miećżadnego wpływu na aferę dotyczącą rozbicia bolidu przez Nelsona Piquet.

 

F1: Renault winne, "ustawiło" wyścig!

Zespół Renault został ukarany karą wykluczenia z Formuły 1 wzawieszeniu na 2 lata. Flavio Briatore ma dożywotni zakaz pracy w sportachmotorowych.

 

F1: We wtorek proces Briatore przeciw FIA

We wtorek w Paryżu rozpocznie się proces jaki szef teamu Renault FlavioBriatore wytoczył Międzynarodowej Federacji Samochodowej - poinformował wponiedziałek rzecznik prasowy Tribunal de Grande Instance.

 

F1: Briatore szykuje zemstę

Flavio Briatore zamierza pozwać Nelsona Piqueta do sądu. To efekt afery,która zmiotła Briatore ze świata Formuły 1.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Piquet junior".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019