Wyszukiwałeś:

Pixo

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pixo

Spróbuj też wyszukać: alto 207

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Wszystko o samochodach Nissan Pixo

Nissan Pixo jest przedstawicielem segmentu A i jest wytwarzany w Indiach wspólnie z bliźniaczym Suzuki Alto. Nissan Pixo zadebiutował na targach motoryzacyjnych w Paryżu w 2008 roku i będzie rywalizować w coraz bardziej zatłoczonym segmencie malutkich miejskich aut.

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Pixo - malutki i tani Nissan

Nissan Pixo, którego światowa premiera odbędzie się już wpaździerniku na wystawie samochodowej w Paryżu, będzie pełnił rolęnajmniejszego i najtańszego modelu w gamie japońskiej marki.

 

Paryskie nowości 2008

Już za kilka dni wszystkie oczy interesujących się motoryzacją będązwrócone na Paryż i hale wystawowe, gdzie rusza kolejna edycjanajwiększej wystawy samochodowej "Mondial de l’Automobile2008". A na niej ok. 80 światowych premier oraz spora grupa modelikoncepcyjnych.

 

Nowości 2009

Rozpoczął się 2009 rok, a wraz z nim jak zwykle pojawia się pytanie, jaki onbędzie? Kryzys gospodarczy, jaki dotknął branżę motoryzacyjną, budzi sporoobaw, jednak wszyscy mają nadzieję, że aż tak źle nie będzie. Być możelekiem na całe zło okażą się nowości, jakie pojawią się na rynku wciągu najbliższych dwunastu miesięcy. A zapowiada się dość ciekawie.

 

Nissan i Daihatsu rezygnują z targów IAA

Kolejni producenci uginają się pod presją kryzysu gospodarczego i niezamierzają wystawić swoich modeli na jesiennych targach IAA we Frankfurcie nadMenem. Po Mitsubishi z udziału w tej imprezie wycofują się Nissan i Daihatsu.

 

Najmniej trują...

Niemiecki automobilklub VCD (Verkehrsclub Deutschland) opublikował już po razdwudziesty ranking najbardziej ekologicznych modeli, jakie są dostępne wsprzedaży na niemieckim rynku. Po raz czwarty w historii triumfowała ToyotaPrius.

 

W Audi TT wyprzedzisz szybciej niż w Ferrari!

Moc maksymalna to oczywisty współczynnik samochodu. Szybszy jest ten,która ma więcej koni mechanicznych. Jednak w codziennej jeździe odsprintu od zera do setki ważniejsza wydaje się elastyczność i siła ciągu wkażdym przedziale obrotów. O to wygrani i przegrani w rozpędzaniu sięod 80 do 120 km/h.

 

COTY 2010: Ostateczne nominacje

Ogłoszono listę samochodów, które wezmą udział w finaletegorocznego plebiscytu Car of the Year 2010. Na liście pojawiły się 33modele, z których zwycięzcę poznamy już za kilka tygodni.

 
 

Oto najtańsze auta na rynku

Najtańszymi autami wcale nie muszą być te, które najmniej kosztują,ale te, których koszt utrzymania jest najniższy. Niemiecki automobilklubprzygotował takie pomocne zestawienie w sześciu segmentach rynkowych,które może być pomocne przy wyborze najtańszego w eksploatacji modelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019