Wyszukiwałeś:

Platforma X

Obywatelska X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Platforma Obywatelska

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

 

Wątek na forum: Transport jedzie na południe

1 stycznia, gdy wprowadzono nowelizację rządziła już Platforma Obywatelska, a rządem kierował Słońce Peru, czyż nie? no to się wykazali z tym ułatwianiem życia przedsiębiorcom. ~morg

 

Czy powstanie S-7 Kraków - Kielce?

Budowa drogi ekspresowej S-7 na odcinku Kraków - Kielce może sięprzesunąć w czasie gdyż Platforma Obywatelska jest zmuszona do cięć wplanach inwestycyjnych na najbliższe lata.

 

A-8 zamiast S-8?

Platforma Obywatelska planuje wybudować autostradę zamiast zapowiadanejwcześniej przez PiS drogi szybkiego ruchu z Wrocławia do Warszawy. Drogęekspresową S-8 miałaby zastąpić autostrada A-8 do Łodzi a dalej A-1 i A-2do Warszawy.

 

Podatek Religi do Trybunału

Obowiązujący od 1 października ubiegłego roku tzw. podatek Religi trafił doTrybunału Konstytucyjnego. Wniosek o stwierdzenie jego niezgodności zkonstytucją złożyła PKPP Lewiatan.

 

Wątek na forum: Niemcy nie są zadowoleni z niemieckich aut

Brawo Subaru, to przecież ogromny sukces. Na rynku, gdzie ludzie preferują samochody rodzimych marek, a mają ich niemało, zająć pierwsze miejsce w rankingu zadowolenia klientów to duża rzecz. Zaskakujące, że pierwsza marka niemiecka znalazła się dopiero na dziesiątym miejscu. Ranking bardzo fajny...

 

Wątek na forum: Seat Ibiza ST: Spokojna Turystyka

A w standardzie goło i wesoło. Normalka u Volkswagena. ~Behemot

 

Wątek na forum: Hybrydowe RAV4 w Los Angeles

Platforma Obywatelska obiecywała obniżyć podatki i uprościć życie ludziom. Zamiast tego zajęła się walką z dopalaczami, kastrowaniem pedofilów, paleniem papierosów we własnych lokalach (!!) – a podatki... podniosła. Oto „liberalizm” w wykonaniu oszustów. W Warszawie Hanna Gronkiewicz-Waltz ...

 

Platforma Obywatelska o przyszłości polskiej motoryzacji

Kierowcy są taką grupą społeczną, która często stanowi dlarządzących doskonałe źródło finansowania różnych potrzebbudżetowych. Brak jakiejś wspólnej organizacji, reprezentującejwszystkich właścicieli samochodów, powoduje, że pomimo sporej liczbykierowców, nikt nie dba o ich dobro. Dlatego też zbliżające sięwybory parlamentarne są dobrą okazją, by zapytać się polityków,jakie mają plany co do przyszłości branży motoryzacyjnej w naszym kraju.

 

Posłowie zadecydują, co z fotoradarami i wpływami z mandatów

Najbliższe posiedzenie Sejmu RP może zdominować debata nt. fotoradarówi wpływów z mandatów uzyskiwanych za pośrednictwem urządzeńrejestrujących prędkość. Odbędą się bowiem pierwsze czytania aż czterechprojektów ustaw zmieniających przepisy w tym obszarze.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Platforma Obywatelska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019