Wyszukiwałeś:

Playboy

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Playboy

Spróbuj też wyszukać: volvo xc60

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Kia cee'd - nagrody i rekordy sprzedaży

Wytwarzana w słowackich zakładach Kia cee’d bije rekordy sprzedaży izdobywa kolejne cenne nagrody w całej Europie. Najnowsze tytuły w szybkorosnącej kolekcji trofeów to m.in. zwycięstwo w plebiscycie na„Najlepszy Samochód Roku 2008” w Rumunii, na Litwie i WyspachKanaryjskich.

 

Deszcz nagród dla Kii cee'd

Wytwarzana w słowackich zakładach Kia cee’d bije rekordy sprzedaży izdobywa kolejne cenne nagrody w całej Europie. Najnowsze tytuły w szybkorosnącej kolekcji trofeów to m.in. zwycięstwo w plebiscycie na„Najlepszy Samochód Roku 2008” w Rumunii, na Litwie i WyspachKanaryjskich.

 

Auto dla playboya

Mitsubishi Lancer Sedan zdobył prestiżowy tytuł w konkursie na Najlepsze AutoPlayboya 2007 organizowanym przez polską edycję miesięcznika Playboy.Dynamiczna i nowoczesna sylwetka, dobre osiągi i własności jezdne to kilkacech, które skłoniły członków jury do głosowania na Lancera.

 

Pierwszy GT-R już w Polsce

Niewiele innych aut na długo przed pojawieniem się w sprzedaży wywoływałoaż tyle emocji, co Nissan GT-R. Mimo iż pierwsze egzemplarze wyjadą zeuropejskich salonów dopiero wiosną 2009 r., już teraz jest on uznawanyza jeden z najlepszych samochodów, jakie kiedykolwiek udało sięstworzyć branży motoryzacyjnej.

 

Volvo XC60 na każdą drogę

Volvo XC60 zostało wyróżnione w plebiscycie Samochód RokuPlayboya. W jury zasiadali Włodzimierz Zientarski, Andrzej Borowczyk, KrzysztofHołowczyc, Rafał Jemielita, Andrzej Koper, Marcin Klimkowski.

 

Zobacz Samochód Roku Playboya

Uskrzydlony Mercedes-Benz SLS AMG został uhonorowany głównym tytułemSamochodu Roku 2010 miesięcznika Playboy.

 

Playboy wybrał Mercedesa SLS AMG

Magazyn Playboy kojarzy się nam przede wszystkim z legendarnymirozkładówkami. Jednak od czasu do czasu magazyn pokazuje się z innej,także męskiej strony. Każdego roku dziennikarze Playboya wybierają najlepszesamochody.

 

Wątek na forum: Playboy wybrał Mercedesa SLS AMG

magazyn playboy. uffff. myślałem, że Hefner takiego ma. prawie 100 letni blondynko maniak w rakiecie :)))) ~icek

 

Samochód Roku Playboya wybrany

Polska edycja magazynu Playboy wybrała właśnie Samochód Roku 2001.Nagrody zdobyły także inne auta aż w 13 kategoriach.

 

Auto dla twardziela i króliczki Playboya

Chevrolet Camaro wjechał w ubiegłym roku na europejski rynek i od razuspotkał się z niezwykle żywiołowym przyjęciem. Jednym z dowodów tegouwielbienia był przyznany tytuł "auta dla twardziela". A w nagrodęniezwykła sesja, z niezwykłymi modelkami...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019