Wyszukiwałeś:

Playstation X

3 X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Playstation 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

WRC 2010 (PS3) - recenzja gry

Jeśli śrubowanie rekordów i notoryczne wygrywanie Sebastiena Loeba wrajdowych mistrzostwach świata powoduje u ciebie niepohamowaną chęćziewania, to teraz masz okazję sam napisać historię tegorocznego sezonu WRC.Wystarczy, że wciśniesz gaz w nowej grze WRC 2010.

 

WRC 2 - powrót na rajdowe "oesy"

Kto miał do czynienia z zeszłorocznym wydaniem, będzie wiedział czegospodziewać się po tej grze. Jej pełna nazwa to WRC 2: Fia World RallyChampionship.. Jest to kontynuacja gry symulującej rajdy opartej na pełnejlicencji FIA. Co to oznacza?

 

Mercedes AMG specjalnie dla Gran Turismo 6

Producent aut ze Stuttgartu pokazał koncepcyjny model przygotowany dlakonsolowych graczy. Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo w skali 1:1 będziemożna podziwiać na światowej premierze, która będzie miała miejsce19 listopada.

 

BMW pokazuje wirtualny koncept

Bawarczycy stworzyli nowy model BMW Vision Gran Turismo. Auto jest jedynieprojektem wirtualnym, z którego będą korzystać posiadacze PlayStation 3 w grze Gran Turismo 6.

 
 
 

Koncepcyjna Toyota w nowej odsłonie

Japończycy pokazali kolejną wersję studyjnego modelu, który zostałprzygotowany z myślą o graczach konsolowych. Auto daje nam równieżpewien pogląd na przyszłą gamę japońskiego producenta.

 

Mini Clubman tylko dla graczy

395KM mocy i przyspieszenie do "setki" w 3,5 sekundy w Mini? Owszem,ale tylko jeśli jesteś zapalonym graczem na PlayStation 3.

 

SRT Tomahawk Gran Turismo odsłonięte

Amerykańska długo nie kazała czekać na swój studyjny modelprzygotowany dla fanów serii Gran Turismo, wydawanej na konsolęPlayStation. Poznajcie SRT Tomahawk Vision Gran Turismo, wyścigówkęprzyszłości.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Playstation 3".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019