Wyszukiwałeś:

Playstation

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Playstation

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

Z konsoli na prawdziwy tor

Oto do czego może doprowadzić spędzanie setek godzin pzed telewizorem iwirtualne upalanie na telewizorze. Pierwszy na świecie kierowca, który zwyścigów wirtualnych trafił na prawdziwy tor dzięki grze GranTurismo 4i Akademii GT 2008 odnosi pierwsze zwycięstwa na prawdziwym torze.

 

WRC 2010 (PS3) - recenzja gry

Jeśli śrubowanie rekordów i notoryczne wygrywanie Sebastiena Loeba wrajdowych mistrzostwach świata powoduje u ciebie niepohamowaną chęćziewania, to teraz masz okazję sam napisać historię tegorocznego sezonu WRC.Wystarczy, że wciśniesz gaz w nowej grze WRC 2010.

 

Wygraj SLS AMG dzięki Gran Turismo 5

Posiadacze Gran Turismo 5 Signature Edition, czyli specjalnego wydania gry,będą mieli możliwość wygrać prawdziwego, namacalnego i wściekle drogiegoMercedesa SLS AMG.

 

WRC 2 - powrót na rajdowe "oesy"

Kto miał do czynienia z zeszłorocznym wydaniem, będzie wiedział czegospodziewać się po tej grze. Jej pełna nazwa to WRC 2: Fia World RallyChampionship.. Jest to kontynuacja gry symulującej rajdy opartej na pełnejlicencji FIA. Co to oznacza?

 

Polacy pojadą na Silverstone

Kilka dni temu w Krakowie odbył się Finał Grupowy GT Academy 2013.Wśród 24 najlepszych zawodników z Polski, Czech, Słowacji iWęgier, wyłonionych w trwających ponad miesiąc eliminacjach. Zwycięzcami GTAcademy 2013 z Polski zostali Paweł Ledwoń z Opola oraz Jacek Górlickiz Szydłowca.

 

Mercedes AMG specjalnie dla Gran Turismo 6

Producent aut ze Stuttgartu pokazał koncepcyjny model przygotowany dlakonsolowych graczy. Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo w skali 1:1 będziemożna podziwiać na światowej premierze, która będzie miała miejsce19 listopada.

 

Koncepcyjna Toyota w nowej odsłonie

Japończycy pokazali kolejną wersję studyjnego modelu, który zostałprzygotowany z myślą o graczach konsolowych. Auto daje nam równieżpewien pogląd na przyszłą gamę japońskiego producenta.

 

Mini Clubman tylko dla graczy

395KM mocy i przyspieszenie do "setki" w 3,5 sekundy w Mini? Owszem,ale tylko jeśli jesteś zapalonym graczem na PlayStation 3.

 

SRT Tomahawk Gran Turismo odsłonięte

Amerykańska długo nie kazała czekać na swój studyjny modelprzygotowany dla fanów serii Gran Turismo, wydawanej na konsolęPlayStation. Poznajcie SRT Tomahawk Vision Gran Turismo, wyścigówkęprzyszłości.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019