Wyszukiwałeś:

Plock

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Plock

Spróbuj też wyszukać: plock-włocławek droga przejezdna płock

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Wątek na forum: Płock: Konsorcjum wybuduje drogi dojazdowe

Niestety - ani budowa nowego mostu, ani dokończenie ostatniego fragmentu tzw. dróg dojazdowych nie wyprowadzi z Płocka ruchu tranzytowego. Zmienią się jedynie miejsca powstawania korków. W celu rozwiązania tego problemu konieczna jest budowa planowanej tzw.obwodnicy północnej - od ronada na ul.Wy...

 

Wątek na forum: Płock: Rusza budowa dróg dojazdowych do mostu

Prosze podawac w steszczeniu pełną informacje o uczestnikach przetargu.W pierwszej informacji podano że kontrofertę złozyła firma Budimex Dromex z cena 82 mln za to zadanie.Budimex -Dromex jest firma o duzym doswiadczeniu w realizacji trudnych zadan drogowych i można przyjąc jako pewnik ze wkalk...

 

Wątek na forum: Płock: Utrudnienia na moście Piłsudskiego

to piękny obiekt , cieszę się , że będzie ładnie wyglądał . pozdrawiam wszystkich kierowców z Wrocławia =] ~jumper

 

Wątek na forum: Płock: Budowa dojazdów już na finiszu

a pewnie w maju padnie hasło most do remontu i tak za 5 lat mostem pojadą pierwsi kierowcy ~kkk

 

Płock: Konsorcjum wybuduje drogi dojazdowe

Urząd Miasta Płocka poinformował o podpisaniu umowy na budowę ostatniego,czwartego odcinka dróg dojazdowych do nowej przeprawy przez Wisłę wPłocku. Zakończenie prac budowlanych na 4,5 km trasie ma nastąpić w maju2009 roku.

 

Płock: Rusza budowa dróg dojazdowych do mostu

14 maja bieżącego roku wykonawca inwestycji związanej z budową IV odcinkadróg dojazdowych do nowego mostu w Płocku przejął plac budowy. 4,5 kmtrasa według planów ma powstać do maja przyszłego roku.

 

Płock: Utrudnienia na moście Piłsudskiego

Od kilku dni trwają prace związane z wymianą latarni na moście Piłsudskiegow Płocku. W związku z koniecznością czasowego zajęcia pasa drogowego, wgodzinach nocnych obowiązuje nowa organizacja ruchu. Prace potrwają do końcapaździernika 2008 roku.

 

Płock: Budowa dojazdów już na finiszu

Dobiega końca pierwszy etap budowy ostatniego, IV odcinka drógdojazdowych do nowego mostu w Płocku. 4,5 km trasa prawdopodobnie zostanieudostępniona kierowcom już w grudniu bieżącego roku. Natomiast do końcamaja przyszłego roku drogowcy zakończą drugi etap zadania.

 

Płock: dofinansują rozbudowę Otolińskiej

Kluczowa arteria Płocka może liczyć na rozbudowę przy unijnym wsparciu.Wartość projektu to 40,4 mln zł, z czego dofinansowanie wynosi 25 mln zł.Dzięki rozbudowie ul. Otolińskiej Płock ma zyskać atrakcyjny ciągkomunikacyjny, zapewniający płynność ruchu, bezpieczeństwo i komfortpodróżowania.

 

Znów zatankujemy na CPN - Orlen przywraca markę

Stacja paliw z logo CPN znów będzie działać. Z okazji 20. rocznicydziałalności w Polsce koncern PKN Orlen przygotował powrót stacji podszyldem CPN oraz Petrochemii Płock.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021