Wyszukiwałeś:

Plug X

in X

Hybrid X

. Znaleziono 146 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Plug in Hybrid

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 146 wszystkich):

Toyota Prius w wersji plug-in

Lider w segmencie aut z napędem hybrydowym wchodzi na nowe terytorium. Nawystawie we Frankfurcie zostanie zaprezentowana koncepcyjna jeszcze Toyota Priusw wersji plug-in.

 

Swift z gniazdka

Jedną z największych nowości tokijskiego salonu samochodu na stoisku Suzukibędzie wersja modelu Swift Plug-in Hybrid, małego samochodu elektrycznego zmożliwością zasilania z gniazdka.

 

Fisker Karma Plug-in Hybrid

 

Fisker Karma Plug-in Hybrid to dość innowacyjny model niezależnego producenta samochodów. Auto zostało wyposażone w technologie Q-DRIVE , która jest połączeniem mocy wydajności oraz niskiej emisji spalin. W skład tego systemu wchodzą dwa silniki elektryczne o mocy 201 KM które zasilają litowo-jonowe ogniwa. Całość z 2 litrowym 260 konnym turbodoładowany silnikiem benzynowym. Na ogniwach elektrycznych auto jest w stanie przejechać ok. 80 kilometrów nie emitując żadnych spalin (tzw. Stealth Mode) w trybie Sport Mode zasięg zwiększa się do 482 kilometrów. Osiągi Fiskera są dość imponujące jak na samochód o napędzie hybrydowym - maksymalna prędkość 200 km/h oraz przyśpieszenie od 0 do 100 km/h w 5.8 sek. - mojeauto.tv

 

Hybrydowe Volvo V60 w 2012

Na początku kończącego się roku Volvo pokazało model V60 Plug-in Hybrid. Wersja praktycznie gotowa do produkcji emituje poniżej 50 g/ km szkodliwegodwutlenku węgla. Owoc współpracy Volvo Car Corporation i Vattenfallpojawi się na rynku 2012 roku.

 

Hybrydowa Klasa S spala jedynie 3 l/100 km

Mercedes wraz z nową generacją Klasy S(W222) oferuj model S 500 Plug-inHybrid, która jak deklaruje producent ze Stuttgartu zużywa średni 3l/100 km paliwa.

 

Volvo V60 Plug-in Hybrid: Kosztowna gra w zielone

Volvo V60 Plug-in Hybrid to jeden z niewielu ekologicznych samochodów narynku, a na pewno pierwszy w ofercie szwedzkiej marki, który może byćnapędzany olejem napędowym i prądem. Do setki przyspiesza w 6 sekund ipodobno potrafi zadowolić się kilkoma kroplami paliwa na 100 km. Problem wtym, że zanim tak naprawdę zdoła to udowodnić, na polskim rynku będzie jużgatunkiem wymarłym.

 

Wydajniejszy Mercedes S500 Plug-in Hyrbid

Mercedes ujawnił kilka nowych informacji na temat nowej odsłony luksusowegoS500 Plug-in Hybrid, która zadebiutuje na rynku we wrześniu. Co ciekaweniemiecki producent sam jest zaskoczony doskonałymi wynikami testówalternatywnego napędu.

 

Pierwsza hybryda z wtyczką spod znaku gwiazdy

U polskich dilerów Mercedesa w ofercie pojawia się nowy model zbudowanyna Klasie S. Producent ze Stuttgartu obiecuje spalanie w S 500 Plug-in Hubridponiżej 3 l na 100 km.

 

Volvo V60 Plug-in Hybrid - dane techniczne

Na bazie modelu V60 Volvo stwrozyło hybrydę typu plug-in. Auto posiada silnikwysokoprężny, 215-konny o pojemności 2400 ccm i elektryczny agregat,który dostarcza 68 km. Sumaryczna moc układu wynosi 283 KM.

 

Kia Optima Plug-in Hybrid - polskie ceny

Kia po raz pierwszy w historii wprowadza na rynek samochód w wersjihybrydowej typu plug-in. Model Optima jest już dostępny w sprzedaży w Polsce.Importer koreańskiej marki ustalił cenę na poziomie 164 900 zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Plug in Hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019