Wyszukiwałeś:

Pol X

Mot X

Warfama X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pol Mot Warfama

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Chiński Tiger wyjedzie z Polski

Pol-Mot Warfama SA otrzymała świadectwo homologacji na samochód GrandTiger. Jest to sukces inżynierów z Warfamy, którzy w ciąguniecałych 9 miesięcy dokonali wszystkich niezbędnych zmian, doprowadzając dozgodności z dyrektywami Unii Europejskiej. Jest to pierwsza w Polsce i jedna zpierwszych w Europie, homologacja na samochód pochodzący z Chin.

 

Diamenty Forbesa 2009 dla POL-MOT Warfama

POL-MOT Warfama S.A zdobyła pierwsze miejsce w województwiewarmińsko-mazurskim i 69 miejsce w kraju w rankingu miesięcznika FORBES dlaprestiżowych polskich przedsiębiorstw.

 

POL-MOT Warfarma kooperuje z Turcją

W maju 2009r. została podpisana pomiędzy spółką POL-MOT Warfama S.A.,a turecką firmą Hattat Tarim Mar. San. ve Tic. A.S. umowa o kooperacji wprodukcji traktorów o mocy od 75KM do 100KM.

 

Pol-Mot Warfarma z Chińczykami

Spółka Pol-Mot Warfama SA podpisała umowę kooperacyjną z chińskąfirmą FOTON LOVOL INT`L HEAVY INDUSTRY CO., LTD. z Weifangu. Dzięki zawarciuumowy w lubelskich zakładach Warfamy powstanie centrum przystosowującechińskie ciągniki do wymogów rynków europejskich. Szacowanawartość kontraktu to 20 mln USD w przypadku sprzedaży na rynek polski.

 

Wkrótce Grand Tiger na polskich drogach

Jeszcze w tym roku Pol-Mot Warfama może ruszyć ze sprzedażą pick-upówGrand Tiger. Warfama prowadzi zaawansowane rozmowy z producentem grand tigera,chińskim Zhongxing Automobile w sprawie uruchomienia montażu w Polsce–informuje „Parkiet”.

 

Pick-up Grand Tiger wyjeżdża na polskie drogi

Już od początku stycznia 2011 roku POL-MOT Warfama będzie sprzedawałamontowane w lubelskim oddziale spółki pickupy Grand Tiger.  Kilkadni temu POL-MOT Warfama zawarła z chińską spółką Hebei ZhongxingAutomobile umowę handlową dotyczącą właśnie samochodu Grand Tiger.

 

Ursus sprzedany

Spółka POL-MOT Warfama SA podpisała ze spółką Bumar sp. z o.o.umowę sprzedaży ciągników marki „URSUS”, znakówtowarowych oraz udziałów spółki URSUS, za łączną maksymalnąkwotę ponad 15,4 mln zł netto.

 

Ursus w Lublinie

Jeszcze w tym roku zarząd spółki POL-MOT Warfama SA planujeuruchomienie produkcji pierwszej testowej serii ciągników sprzedawanychpod marką URSUS. Zgodnie z planami produkcja ciągników będzie miałamiejsce w lubelskim oddziale spółki zlokalizowanym na terenie dawnejfabryki samochodów przy ul. Mełgiewskiej. Jak przewidują władzespółki pierwsza pilotażowa seria Ursusów obejmująca minimum 50sztuk zjedzie z taśmy montażowej jeszcze przed końcem roku. Ciągniki tebędą przeznaczone przede wszystkim do zastosowań w rolnictwie, alerównież sadownictwie, służbach komunalnych, leśnych i innych.

 

Brak chętnych na POL-MOT Holding

Nie wpłynęły żadne zgłoszenia do udziału w aukcji ustnej dotyczacej zbyciapakietu akcji Skarbu Państwa w spółce „POL-MOT” HoldingS.A. z siedzibą w Warszawie. Tym samym Ministerstwo Skarbu Państwapoiformowało, ze aukcja się nie odbędzie.

 

Ruszyła produkcja Ursusa

20 grudnia spółka POL-MOT Warfama SA uruchomiła produkcję testowejserii ciągników pod marką URSUS. W pierwszym etapie w Lublinieprodukowane są ciągniki o mocy 110 KM. W planach jest rozszerzenie zakresuprodukowanych ciągników o  moce od 50 do 160 KM.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Pol Mot Warfama".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019