Wyszukiwałeś:

Polestar

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Polestar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Volvo pracuje nad konkurentem M3

Polestar to firma, która zajmuje się budową i przeróbkamisamochodów Volvo. Pracuje ona również nad przygotowywaniemszwedzkich aut do sportu motorowego. Teraz pomoże stworzyć konkurenta M3.

 

Volvo coraz bliżej produkcji S60 Polestar

Szwedzka marka zapowiedziała, a później przestawiła koncepcyjny model S60 Polestar, który ma być konkurentem dla sportowych sedanówsegmentu D, zwłaszcza tych z Niemiec. Dziś okazuje się, że auto ma corazwiększe szanse na produkcję.

 

Volvo S60 Polestar wersja produkcyjna

Szwedzki producent przedstawił ostateczną wersję modelu S60 Polestar.Pierwsze samochody do klientów trafią pod koniec czerwca.

 

Diabelski silnik V8 ze Szwecji

Polestar Racine to firma, która tuninguje samochody Volvo oraz odpowiadaza starty szwedzkich aut w wyścigach. Firma  pokazała nowy silnik V8.

 

Volvo S60 Polestar dla policji

Niestety to nie nasi funkcjonariusze weszli w posiadanie nowego sportowegoradiowozu. Najnowsze dziecko ze Szwecji wzbogaciło szeregi NSW Police’sRose Bay w Australii.

 

Tuner Polestar wreszcie własnością Volvo

Firma Polestar od prawie 20 lat modyfikowała samochody Volvo, tworząc tymsamym sportowe wersje aut grzecznej szwedzkiej marki. Od dzisiaj współpraca obu firm będzie jeszcze ściślejsza, dzięki czemu sportowe Volvo staną się bardziej powszechne.

 

Volvo Polestar inwestuje w 4-cylindrowe silniki

Dział Volvo zajmujący się najmocniejszymi samochodami podaje, że przyszłemodele XC90, S90 i V90 będą miały pod maską 4-cylindrowe jednostki napędoweo mocy nawet 450 KM.

 

Polestar Performance Parts - nowe pakiety Volvo

Swoje pakiety sportowe mają już niemieckie marki premium, czyli BMW, Mercedesi Audi. Volvo również chce dołączyć do prestiżowego grona, więcdodanie sportowych elementów wyposażenia jest naturalnym zabiegiem.Wszystkie produkty będą sygnowane logo Polestar.

 

Volvo S60 Polstar ? Podmuch emocji

Z zewnątrz detale i 20-calowe obręcze kół odróżniają go odzwykłego sedana ze Szwecji. Z kolei wsiadając do środka oczekujesz, czegoświęcej, ale to tylko mała rysa na wizerunku Volvo S60 Polestar. Na rynkusedanów nie było lepszej zabawki dla dużych chłopców.

 

Volvo XC60 - czas na wersję Polestar

Volvo XC60 to jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Szwedzki producentprzygotował kolejną, mocniejszą odmianę najpopularniejszego modelusygnowaną logo Polestar.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019