Wyszukiwałeś:

Polo X

Cross X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Polo Cross

Spróbuj też wyszukać: polo cross sedan polo fun yaris

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

VW Polo: pora na Cross

Na rozpoczynających się za kilka dni samochodowych targach w niemieckim Essen,Volkwagen zaprezentuje po raz pierwszy nową, pseudo-terenową wersję modeluPolo. Następca wersji Volkswagen Polo Fun do sprzedaży powinien trafić już wlutym przyszłego roku.

 

Volkswagen Polo: Udane Polo(wanie)

Niewielki, łagodny, na wskroś konserwatywny - nie wywyższał się naredakcyjnym parkingu, jednak miał coś w sobie, co nie pozwalało przejśćkoło niego obojętnie. Niedawno naszą redakcję odwiedził najmłodszyreprezentant "volkswagenowskiej" serii Polo.

 

VW Polo Cross - pozory mylą

Agresywny kolor, podniesione zawieszenie, plastikowe osłony nadkoli, a do tegoniskoprofilowe opony na 17-calowych felgach. Pierwsze skojarzenie –drogowy zawadiaka, drugie – kompan na bezdroża. Niestety, oba skojarzeniabledną w starciu z rzeczywistością, czyli 70 KM pod maską.

 

Polo także w teren

Wczoraj informowaliśmy o premierze najmocniejszej wersji Volkswagena Polooznaczonej skrótem GTI podczas marcowej wystawy samochodowej w Genewie.Okazuje się, że nie będzie to jedyne premierowe Polo. Tuż obok będzie stałVolkswagen CrossPolo.

 

Volkswagen CrossPolo w mieście

 

Volkswagen Polo Cross w mieście.

 

Klip o Volkswagenie CrossPolo

 

Volkswagen Polo Cross w górzystym terenie.

 

Volkswagen CrossPolo z zewnątrz

 

Volkswagen Polo Cross z zewnątrz.

 

Volkswagen Cross Caddy na nieasfalotwe drogi

Cross Caddy na początku zadebiutuje na rynku niemieckim gdzie rozszerzy gamęmodeli Cross, do której należą Polo, Golf oraz Touran. W Niemczech auto pojawi się wiosną 2013 roku.

 

Polska premiera nowego Volkswagena Polo

W przyszłym roku będzie obchodził czterdzieste urodziny, ale zanim tonastąpi, do salonów trafia właśnie nowa odsłona Volkswagena Polo. Zzewnątrz nie widać rewolucji, ale podobno doszło do niej pod maską ikaroserią.

 

Volkswagen cross up!: Maluch na palcach

Miał być małym autkiem specjalizującym się przede wszystkim w miejskichzadaniach. Jednak w testowanej przez nas ostatnio wersji ma aspiracje do byciaczymś więcej. Czy przedrostek cross faktycznie zmienia Volkswagena up!, czyjest tylko marketingowym zabiegiem, który podnosi jedynie cenę końcowąmodelu?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Polo Cross".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019