Wyszukiwałeś:

Polo X

R X

WRC X

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Polo R WRC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

Polo R WRC w 2013, niekoniecznie od początku

Volkswagen Polo R, tak najprawdopodobniej będzie nazywać się model autar>osobowego, które da w konsekwencji możliwość homologowania rajdowejr>wersji Polo R WRC.

 

Vettel w Polo WRC

Kris Nissen, Dyrektor ds. Motosportu w Volkswagenie zamierza zaprosić na testyr>Polo R WRC mistrza świata Formuły 1 Sebastiana Vettela.

 

Volkswagen Polo WRC gotowy do walki

Volkswagen zaprezentowała finalną wersję Polo WRC, która przejdzie r>chrzest bojowy podczas Rajdu Monte Carlo w dniach 15-20 stycznia. Niemieckir>producent rozpoczyna nową erą w dziejach swojej firmy.

 

Obłędny Volkswagen Polo R

Koncern z Wolfsburga gdzieś w zakamarkach swojej fabryki opracował prototypr>Polo R. Okazuje się, że są śmiertelnicy, którzy tym autem jeździlir>zdradzili kilka ciekawych informacji.

 

71. LOTOS Rajd Polski dla Ogiera

Aktualni mistrzowie świata Sebastien Ogier i Julien Ingrassia po raz pierwszy wr>karierze sięgnęli po zwycięstwo w Rajdzie Polski. W drodze do piątegor>triumfu w sezonie 2014 francuski duet wygrał dziesięć odcinkówr>specjalnych, meldując się na mecie w Mikołajkach z ponad minutową przewagąr>nad inną załogą Volkswagena Polo R WRC Andreas Mikkelsen/Ola Floene.

 

Volkswagen Polo R-Line: Co za dużo, to zbyt drogo

Cenniki producentów bardzo często skrywają wersje, na które niktr>o zdrowych zmysłach (lub ograniczonym budżecie) nigdy by nie spojrzał.r>Volkswagen Polo R-Line wygląda świetnie, bardzo przyzwoicie jeździ, a do tegor>kosztuje obłędne pieniądze, za które można kupić większego Golfa.r>Czy taki samochód ma sens?

 

A jednak bez Polo R

Kilka tygodni temu informowaliśmy o planowanym rozszerzeniu samochodów zr> logo R przez Volkswagena. Długo nie trzeba było czekać i w Los Angeles r>pojawił się Golf Variant R. Studzimy jednak apetyt, gdyż prawdopodobnie nier>powstanie Polo R.

 

Oto Polo R WRC w nowych barwach

W najbliższy weekend rozegrana zostanie pierwsza eliminacja Rajdowychr>Mistrzostw Świata 2015 - Rajd Monte Carlo. W tym roku po raz kolejny faworytemr>jest zespół Volkswagena z nowym Polo R WRC.

 

VW Polo R WRC Street - mocniejszy niż Golf R 400

Firma Wimmer Rennsporttechnik wzięła na warsztat limitowaną wersję r>Volkswagena Polo R WRC Street. Efekt prac jest taki, że auto wyróżniar>kontrowersyjne oklejenie nadwozia i podniesiona moc. Zobacz, ile koni udałor>się wyciągnąć z "miejskiej rajdówki".

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Polo R WRC".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019