Wyszukiwałeś:

Polo X

WRC X

Street X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Polo WRC Street

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Cywilna rajdówka od Volkswagena

Podczas imprezy tuningowej w austryjackim Wörthersee Volkswagen zaprezentował cywilną wersję nadchodzącego samochodu rajdowego, któryw przyszłym roku zadebiutuje w WRC.

 
 

Volkswagen Polo WRC gotowy do walki

Volkswagen zaprezentowała finalną wersję Polo WRC, która przejdzie chrzest bojowy podczas Rajdu Monte Carlo w dniach 15-20 stycznia. Niemieckiproducent rozpoczyna nową erą w dziejach swojej firmy.

 

Obłędny Volkswagen Polo R

Koncern z Wolfsburga gdzieś w zakamarkach swojej fabryki opracował prototypPolo R. Okazuje się, że są śmiertelnicy, którzy tym autem jeździlizdradzili kilka ciekawych informacji.

 

Volkswagen chce więcej modeli R

Golf R to flagowy model koncernu, popis technologiczny i hołd pracyinżynierów. Idąc za ciosem Volkswagen chce stworzyć wersje R na bazieinnych modeli.

 

A jednak bez Polo R

Kilka tygodni temu informowaliśmy o planowanym rozszerzeniu samochodów z logo R przez Volkswagena. Długo nie trzeba było czekać i w Los Angeles pojawił się Golf Variant R. Studzimy jednak apetyt, gdyż prawdopodobnie niepowstanie Polo R.

 

Volkswagen Polo - 40 lat minęło

Rok 1975 dał początek bardzo ważnej lini modelowej Volkswagena. Do pokazanych we wcześniejszych latach Passata i Golfa dołączyło małe Polo - dzisiaj jeden z pięciu najchętniej kupowanych samochodów w Europie.

 

3,2,1... stratuje Rajd Polski!

Praktycznie już od godziny 8.00 trwa Rajd Polski, który rozpocząłsię odcinkiem testowym. Eliminacja WRC rozgrywana na mazurskich trasach tonajważniejsze święto fanów motorsportu w Polsce. Cały świat patrzyprzede wszystkim na Roberta Kubicę.

 

VW Polo R WRC Street - mocniejszy niż Golf R 400

Firma Wimmer Rennsporttechnik wzięła na warsztat limitowaną wersję Volkswagena Polo R WRC Street. Efekt prac jest taki, że auto wyróżniakontrowersyjne oklejenie nadwozia i podniesiona moc. Zobacz, ile koni udałosię wyciągnąć z "miejskiej rajdówki".

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Polo WRC Street".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019