Wyszukiwałeś:

Polo X

bluemotion X

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Polo bluemotion

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Eco-Volkswageny w Lipsku

Na zbliżających się wielkimi krokami (1-9.04) targach motoryzacyjnych AMI wLipsku Volkswagen przedstawi cztery samochody zasilane alternatywnymiźródłami napędu. W myśl koncepcji BlueMotion pojawią się takie modelejak: Golf GT z silnikiem TSI, model studyjny Concept A i Polo BlueMotion iTouran EcoFuel.

 

Poniżej 4 litrów na 100 km

Do sprzedaży na pierwszych rynkach europejskich wchodzi Volkswagen Polo wsuperoszczędnej wersji BlueMotion. Średnie zużycie paliwa na 100 km wynosi3,9 litra.

 

VW Polo BlueMotion ma wzięcie

Zaledwie miesiąc po wprowadzeniu na rynek w Anglii oszczędnej wersjiVolkswagena Polo z pakietem Bluemotion, producent poinformował o całkowitejwyprzedaży 300 egzemplarzy jakie dedykowane były w pierwszej kolejności dlatego kraju.

 

Nowe Polo na horyzoncie

Na stronach serwisu AutoExpress pojawiły się pierwsze ekskluzywne zdjęcianowego Volkswagena Polo, które zadebiutuje w maju 2009 roku.

 

Nowe Polo gwiazdą Genewy

Chyba największym zainteresowaniem dziennikarzy, którzy pojawili siępierwszego dnia prasowego w halach Palexpo w Genewie, jest nowa, piąta jużgeneracja Volkswagena Polo.

 

Trzydrzwiowy Volkswagen Polo

Choć sprzedaż nowego Polo na polskim rynku nie rozpoczęła się jeszcze nadobre, to już mamy okazję zobaczyć, jak prezentuje się wersja pozbawionatylnej pary drzwi. Oficjalna premiera wersji trzydrzwiowej na wystawie weFrankfurcie.

 

Najoszczędniejsze Polo już w sprzedaży

Po sukcesie Polo w prestiżowym plebiscycie "Car of the Year 2010",Volkswagen wprowadza do sprzedaży najbardziej oszczędną wersję tego modelu.Polo BlueMotion według danych niemieckiego producenta ma palić średnio 3,3 l.paliwa na 100 km, co czyni je najbardziej ekonomicznym autem pięcioosobowymserii 0 na świecie.

 

Super ekologiczny Volkswagen Polo

Wyścig o jak najbardziej ekologiczne, a przy tym i oszczędne jednostkinapędowe trwa w najlepsze. Swoje szeregi zwarły właśnie Volkswagen i Delphi,a wynik ich prac pozwolił na uzyskanie rekordowych parametrów emisji CO2w nowym Polo Bluemotion.

 

Ford chce być jak VW

Ford zamierza obrać za cel silniki Bluemotion Volkswagena i osiągnąć podobnewyniki w kwestii spalania.

 

Volkswagen Polo - 40 lat minęło

Rok 1975 dał początek bardzo ważnej lini modelowej Volkswagena. Do pokazanych we wcześniejszych latach Passata i Golfa dołączyło małe Polo - dzisiaj jeden z pięciu najchętniej kupowanych samochodów w Europie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Polo bluemotion".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018