Wyszukiwałeś:

Porsche X

Cup X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Porsche Cup

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Porsche 911 GT3 R - dla początkujących

Wystawa Autosport International w Birmingham była okazją do prezentacji nowegoPorsche 911 GT3 R, które jest następcą wersji GT3 Cup S.Samochód powstał z myślą o adeptach motosportu.

 

Porsche Cup: Giermaziak wygrywa w Spa

Na legendarnym torze Spa Kuba Giermaziak z VERVA Racing Team zaliczyłperfekcyjny weekend. Polak wystartował z pole position i prowadził od startudo mety, aby zainkasować komplet 22 punktów. Dzięki temu awansował dopierwszej trójki w mistrzostwach kierowców i trzy wyścigi przedkońcem sezonu ma niewielką stratę do lidera tabeli.

 

Życiowy wynik Giermaziaka

Kuba Giermaziak, kierowca powołanego przez PKN ORLEN pierwszego polskiegozespołu wyścigowego w Porsche Supercup już w drugim sezonie startówstanął na podium w klasyfikacji końcowej serii! Po niezwykle ekscytującymwyścigu zawodnik VERVA Racing Team zapewnił sobie trzecie miejsce w tychprestiżowych mistrzostwach w sezonie 2011.

 

Mateusz Lisowski: W połowie wyścigu nigdy nie zdarzyło się, żebym nie spał

Zaczynał od kartingu, ale nigdy nie planował ścigać się w bolidachjednomiejscowych. Wygrał serię wyścigową w Czechach i prestiżowy puchar wNiemczech. To jak bardzo jest szybki pokazał podczas pierwszej eliminacjiVolkswagen Castrol Cup na torze w Poznaniu. Do ścigania podchodzi realnie, alenigdy nie odpuszcza. Zapraszamy do wywiadu z kierowcą wyścigowym MateuszemLisowskim.

 

Porsche 911 zbudowane przez fanów marki

Porsche pokazało specjalny model 911, który został przygotowany przezfanów marki z Zuffenhausen. Specjalny egzemplarz powstał na bazie 911Carrera 4S.

 

100 aut w polskiej paradzie Porsche

100 samochodów marki Porsche przemierzających ulice Warszawy, ponad 34000 pokonanych kilometrów, tysiące litrów paliwa. Niezapomnianeemocje dziesiątek uczestników i setek obserwatorów. Tak wskrócie wyglądało pierwsze w Polsce Porsche Parade.

 

Zginął lider serii Porsche Supercup

Dziś w godzinach porannych doszło do tragicznego wypadku, w którymzginął Sean Edwards, ścigający się między innymi w serii wyścigowejPorsche Supercup.

 

Ekskluzywne 911 w barwach Martini Racing

Aby uczcić powrót Porsche do rywalizacji w 24-godzinnym wyścigu LeMans, oddział Porsche Exclusive przygotował limitowaną edycję 911 Carrera So nazwie "Martini Racing Edition".

 

Porsche 911 ? jedyny takie wydanie

Model nazywany „flagowym” to coś wyjątkowego i najlepszym tegoprzykładem jest kultowe Porsche 911. W kioskach znajdziecie specjalny numermiesięcznika auto motor i sport poświęcony „911”. To jedyne wPolsce, tak obszerne kompendium dotyczące legendarnego modelu, odktórego zaczęła się bogata historia marki Porsche.

 

Porsche 911 GT2 RS - nowy rekord na Nurburgring

Od kilku dni na torze Nuburgring obowiązuje nowy rekord w kategoriisamochodów sportowych dopuszczonych do ruchu. Porsche 911 GT2 RSpokonało "północną pętlę" w czasie 6 minut i 47,3 sekundy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Porsche Cup".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019