Wyszukiwałeś:

Porsche X

RMF X

Caroline X

Team X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Porsche RMF Caroline Team

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

 
 
 

Małysz rozpocznie od Rajdu Drezno-Wrocław

Zamienia narty na cztery koła. Najbardziej utytułowany polski skoczeknarciarski Adam Małysz we wtorek, podczas specjalnie zwołanej konferencjiprasowej na wrocławskim rynku, przedstawił swoje plany startów w nowejdla siebie dyscyplinie sportu, rajdach Cross Country.

 

Samochód Małysza nie zapalił się

W związku z pojawiającymi się informacjami  na temat domniemanegopożaru samochodu rajdowego Adama Małysza zespół RMF Caroline Teampoinformował w oficjalnym komunikacie, że sytuacja taka nie miała miejsca.

 
 

Pechowy debiut Małysza

Adam Małysz nie ukończył rajdu Hungarian Baja, który zainicjował jegokarierę rajdowca. Zawiodło go Porsche Cayenne, w którym złamał siędrążek kierowniczy, a następnie awarii uległo sprzęgło. Na wysokościzadania nie stanął jego zespół, który nie zdołał usunąćuszkodzeń na czas, co wyeliminowało naszego Orła z Wisły z dalszej jazdy.

 

Małysz dachował!

W czwartek zawodnicy RMF Caroline Team postawili sobie za cel pobicia rekorduprędkości w jeździe terenowej. Do dnia wczorajszego rekord wynoszący 179km/h należał do Alberta Gryszczuka.

 

Małysz: "Pajero jeździ się inaczej, niż Porsche"

Wczoraj informowaliśmy o tym, że Adam Małysz na przyszłoroczną edycjęRajdu Dakar otrzyma od zespołu RMF Caroline Team nowy, bardziej konkurencyjnysamochód. "Orzeł z Wisły" odniósł się przy tejokazji do różnic między nowym Mitsubishi Pajero T1, a dotychczasowymPorsche Cayenne T2.

 

Adam Małysz rozstał się z RMF Caroline Team

Debiut Adama Małysza podczas tegorocznego rajdu Dakar wypadł bardzo dobrze.Polski Orzeł wziął udział w rajdzie jako zawodnik zespołu RMF CarolineTeam. To był jednak jego jedyny start z tym zespołem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Porsche RMF Caroline Team".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019