Wyszukiwałeś:

Poznan X

Motor X

Show X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Poznan Motor Show

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

 

Wystawa Poznań Motor Show 2014 - relacja

Za nami pierwsze dwa dni wystawy samochodowej w Poznaniu. Impreza, któraz roku na rok nabiera rozpędu, zgromadziła w sumie ponad 200 wystawców,w tym większość liczących się na polskim rynku koncernówsamochodowych. Na stosunkowo niewielkiej powierzchni, w dwóch halachwystawowych, można podziwiać ponad 50 tegorocznych nowości.

 

Rekordowe Poznań Motor Show 2014

Odbywające się w miniony weekend targi motoryzacyjne w Poznaniu zakończyłysię sporym sukcesem. Zarówno organizacyjnym, jak i frekwencyjnym.

 

Motor Show w Poznaniu - pierwsze informacje

Między 10 a 12 kwietnia będziemy mieli okazję zwiedzać wystawy na targachMotor Show w Poznaniu. Nie zabraknie na nich polskich premier aut, któreniebawem wyjadą na nasze drogi - sprawdźcie, czego można się spodziewać.

 

Dwie wyjątkowe Skody na Poznań Motor Show

Osoby odwiedzające targi Poznań Motor Show 2015 będą miały niecodzienną okazję porównać dwie generacje Skody Superb. To jednocześnie lekcja motoryzacyjnego postępu, dokonanego na przestrzeni ośmiu dekad.

 
 
 

Poznań Motor Show 2015 - relacja

Za nami dzień prasowy poznańskiej wystawy samochodowej. Teraz hale targoweotwarte są dla publiczności, która na nudę nie powinna narzekać.Wiele się działo i jeszcze przez cały weekend z pewnością będzie siędziać.

 

Poznań Motor Show 2015: video-relacja

 

Tegoroczna edycja targów Poznań Motor Show przyciągnęła rzesze zwiedzających i niemalże wszystkie obecne na rynku marki samochodowe.

 

Polska premiera VW Tiguana podczas Poznań Motor Show 2016

Kilka miesięcy po światowej premierze, nowy VW Tiguan zawita do Polski.Krajowy debiut tego SUV-a będzie miał miejsce podczas Poznań Motor Show 2016.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Poznan Motor Show".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019