Wyszukiwałeś:

Priora

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Priora

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

 

Wątek na forum: Łada Priora - sposób na Europę

bez jaj, z takim szajsem to oni se mogą podbijac zakaukazie albo i nawet cala syberie ~czyrek

 

Łada Priora - sposób na Europę

Wprawdzie samochody marki Łada, należącej do rosyjskiego koncernu AvtoVaz,znane są na rynku europejskim, to jak dotąd, poza Rosją, nie odniosłyżadnego poważniejszego sukcesu. Być może się to już wkrótce zmieni.Do sprzedaży na Starym Kontynencie szykowany jest bowiem model Łada Priora.

 

Nowy koncept Łady

Jak widać wymogi stawiane producentom samochodów w XXI wieku nie zdołałyprzestraszyć prawie nieśmiertelnego i próbującego odnaleźć się w nowejepoce producenta samochodów. Dowodem na to jest studium koncepcyjne, któregopierwsze zdjęcia zostały właśnie zaprezentowane.

 
 

Oto najtańsze auta na rynku

Najtańszymi autami wcale nie muszą być te, które najmniej kosztują,ale te, których koszt utrzymania jest najniższy. Niemiecki automobilklubprzygotował takie pomocne zestawienie w sześciu segmentach rynkowych,które może być pomocne przy wyborze najtańszego w eksploatacji modelu.

 

Benzyna, hybryda, Diesel - który ogrzeje szybciej?

Kabina pasażerska w samochodach napędzanych silnikami Diesla rozgrzewa sięwolniej w chłodne dni, niż w benzynowych egzemplarzach. To jeden z kilkuwniosków jakie wyciągnął niemiecki automobilklub ADAC z ostatnichtestów, w których zbadał wydajność systemów ogrzewania wkilku różnych samochodach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019