Wyszukiwałeś:

Prius X

Plug X

in X

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Prius Plug in

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 62 wszystkich):

Toyota Prius w wersji plug-in

Lider w segmencie aut z napędem hybrydowym wchodzi na nowe terytorium. Nawystawie we Frankfurcie zostanie zaprezentowana koncepcyjna jeszcze Toyota Priusw wersji plug-in.

 

Prius Plug-in na testach

Z końcem kwietnia rozpoczął się, zakrojony na szeroką skalę, programtestów doładowywanej z gniazdka Toyoty Prius (typu Plug-in). Na drogiwyjedzie 100 takich aut.

 

Toyota Prius Plug-in nagrodzona

Toyota Prius Plug-in 2012, która trafi do sprzedaży wiosną przyszłego roku otrzymała nagrodę magazynu Decisive. Prius został wybrany "Miejskim zielonym autem roku".

 

Wrocławska straż miejska w Priusie z wtyczką

Polski oddział Toyoty udostępnił wrocławskiej straży miejskiej ToyotęPrius w wersji Plug In, czyli z możliwością ładowania baterii z gniazdka. Tojedyny obecnie jeżdżący Prius Plug In w Polsce i jeden z 400 egzemplarzytestowanych w Europie.

 

Toyota Prius Plug-in: Lek na agresję bez recepty

W sportach walki, a już na pewno w boksie sportowa agresja jest wręczwskazana. Problem pojawia się, gdy zawodnik nie potrafi jej kontrolować irobi, rzeczy, które później rzucają cień na jego sportowąkarierę. Wydaje nam się, że znaleźliśmy lekarstwo, które nawet zMike’a Tysona zrobiłoby potulnego baranka.

 

3 miliony na koncie Toyoty Prius

Wraz z końcem czerwca skumulowana globalna sprzedaż najpopularniejszej obecniehybrydy na świecie, czyli Toyoty Prius, przekroczyła 3 miliony egzemplarzy.Choć hybrydy pojawiają się w ofercie coraz większej liczbyproducentów, to jednak wciąż zdecydowanym liderem w tym segmenciepozostaje Toyota.

 

Toyota Prius Plug-in

 

Testujemy, jak Toyota Prius plug-in hybrid sprawuje się w trybie EV, gdy włączony jest tylko silnik elektryczny. Ile w tym trybie jest w stanie przejechać kilometrów w różnych warunkach drogowych. I wreszcie jak wygląda ładowanie akumulatorów w tej odmianie Priusa.

 

Baterie słoneczne w Toyocie Prius

Pod koniec roku pojawi się druga generacja Toyoty Prius Plug-in Hybrid. Autobędzie wyposażone w panele słoneczne, które pozwolą ograniczyćzużycie paliwa nawet o 10 procent.

 

Toyota Prius Plug-In - opóźniona premiera

Toyota opóźnia premierę nowego Priusa w wersji Plug-In naniektórych rynkach. Auto miało zadebiutować jesienią, ale kilka dnitemu podano informację o przełożeniu daty na termin zimowy.

 

Wątek na forum: Toyota Prius Plug-In - opóźniona premiera

Myślę,że w Europie prius plug-in się sprawdzi.Toyota pewnie chcę sprawdzić jak się prius zachowa warunkach zimowych i zobaczymy.Ja jestem przekonany do takich nowinek,więc chętnie go wypróbuje . ~pepe

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Prius Plug in".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019