Wyszukiwałeś:

Project X

2 X

4 X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Project 2 4

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Coraz bliżej Audi A1

Na paryskiej wystawie Audi zaprezentowało studyjny model A1 Sportback concept,który po trzydrzwiowym Audi A1 project quattro z roku 2007 stanowikolejny etap przybliżający nas do produkcyjnej już wersji małego Audi A1.

 

W 1,2 sekundy do setki!

1.900 koni mechanicznych i czas zaledwie 1,2 sekundy potrzebny aby rozpędzićsię do setki. Wbrew pozorom nie są to dane techniczne odrzutowca tylko osiągiNissana 350Z poddanego przeróbkom technicznym.

 

Land Rover Discovery: Historia cz.1

W połowie lat 80-tych ubiegłego wieku w firmie Land Rover pojawił siępomysł stworzenia “młodszego brata” Range Rovera. Auto takiemiało z powodzeniem przejąć segment rynku zwolniony przez ten flagowy modelbrytyjskiej firmy, stopniowo „kierujący się” w stronępojazdów wyższej klasy. Tak powstał Land Rover Discovery.

 

Audi A1 już za miesiąc

Trzy lata temu koncern Audi zaprezentował koncept Metro Project, a rokpóźniej na jednych z targów pojawił się model A1 Sportback. Wtym roku na targowych halach pojawi się produkcyjna wersja modelu A1.

 

Van od Dacii

Według francuskiej gazety L'Automobile, Dacia planuje przygotować na przyszłyrok siedmiomiejscowego vana.

 

Jaguar XF zakończył 8 dniową podróż

2800 mil tyle wynosiła trasa z Nowego Yorku do Los Angeles. Brytyjski zespół kierowców w Jaguarze XF 2.2 Diesel pokonał tą trasę w 8dni przejeżdżając przez 11 stanów i 3 strefy czasowe.

 

Cztery koła i silnik z motocykla - oto Honda Project 2&4

W przyszłym tygodniu startują targi motoryzacyjne we Frankfurcie i to na tejimprezie zobaczymy najnowszy projekt Hondy, który łączy cztery koła z silnikiem żywcem przejętym ze sportowego motocykla klasy MotoGP.

 

Targi Frankfurt 2015: Wszystkie modele od A do Z

Targi IAA Frankfurt 2015 zbliżają się wielkimi krokami. W związku z tymprezentujemy dla Was przewodnik po wszystkich modelach, które mająswoją premierę podczas tegorocznych targach. Auta małe, luskusowe, sportowe,te produkcyjne jak i koncepcyjne. To wszystko znajdziesz w naszym przewodniku.

 

Top 5 Konceptów. Targi Frankfurt 2015

Wszyscy emocjonują się aferą związaną z jednostkami napędowymi koncernuVAG, dlatego my dajemy Wam dziś odpocząć od tego tematu i serwujemy 5najciekawszych konceptów, które można było zobaczyć nazakończonych wczoraj targach we Frankfurcie.

 

Forza Horizon 3 - znamy listę samochodów

Jeszcze do niedawna lista samochodów, które pojawią się w grzeForza Horizon 3 ograniczała się do Lamborghini Centenario. Producent gryujawnił właśnie listę 150 modeli, którymi będziemy mogli sięprzejechać po wirtualnym torze.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Project 2 4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019