Wyszukiwałeś:

Provo

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Provo

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Czy taka będzie nowa Kia Rio?

Wystawa w Genewie to nie tylko najświeższe nowości, które niebawemzobaczymy na naszych drogach. To także mniej lub bardziej ekscytującekoncepcyjne modele. Jednym z takich jest Kia Provo, która stanowizapowiedź przyszłych modeli Kii z segmentu B.

 
 

Genewa 2013: Śpiew przyszłości

Koncepty, prototypy, modele studyjne - jak by ich nie zwać - stanowią zawszeważny element każdych liczących się targów motoryzacyjnych. I to narówni z nowościami rynkowymi czy pięknymi hostessami. Zapraszamy dokrótkiej wycieczki po tegorocznej wystawie w Genewie z przystankami przynajciekawszych, naszym zdaniem, pojazdach koncepcyjnych.

 

Wątek na forum: Kia Provo

Ładne autko coś w stylu Nissana Juke, tylko jeszcze ten przód niech poprawią bo wygląda jak by potwór z głębin plankton zagarniał. marko1

 

Dwa koncepty Kii z duża szansą na produkcję

Kia zmieniła swój wizerunek w ostatnich latach, dzięki nowejstylistyce. Koreańska marka nie zamierza spoczywać na laurach i jeszczebardziej chce wzmocnić swój wizerunek produkcyjnymi wersjami Kii GToraz Provo.

 
 

Wystawa Poznań Motor Show 2014 - relacja

Za nami pierwsze dwa dni wystawy samochodowej w Poznaniu. Impreza, któraz roku na rok nabiera rozpędu, zgromadziła w sumie ponad 200 wystawców,w tym większość liczących się na polskim rynku koncernówsamochodowych. Na stosunkowo niewielkiej powierzchni, w dwóch halachwystawowych, można podziwiać ponad 50 tegorocznych nowości.

 

Trzy nagrody za design dla Kii

Podczas Salonu Samochodowego w Paryżu Kia odebrała trzy nagrody w AutomotiveBrand Contest 2014, dorocznym konkursie wzornictwa przemysłowego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019