Wyszukiwałeś:

Pszczyna

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pszczyna

Spróbuj też wyszukać: pszczyny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Wątek na forum: Tak dla Nysy, Niemodlin musi poczekać

Czy w związku z koniecznością przejęcia przez GDDKiA finansowania A1 Stryków - Pyrzowice i mniej lub bardziej realną koniecznością oddania ww autobahny przed Euro 2012 nie dojdzie do radykalnych cięć w innych planach w tym obwodnicy Nysy? Czy wszystkie obietnice MI oraz GDDKiA wobec niepoważnego...

 

Infrastruktura szansą na rozwój

Liderem rankingu "Atrakcyjność inwestycyjna województw i podregionówPolski 2005" został podregion centralny śląski. Obszar ten wedługraportu cechuje bardzo dobra dostępność transportowa, co jest elementemkluczowym dla działalności przemysłowej.

 

Będzie projekt obwodnicy Pszczyny

Podpisano umowę z konsorcjum firm Egis Poland i Egis Route-Scetauroute SA naprojekt północnej obwodnicy Pszczyny. Północna obwodnicaPszczyny połączy drogę krajową nr 1 (bezkolizyjny węzeł powstanie oboksalonu samochodowego Škody) z drogą wojewódzką nr 935 mniejwięcej na granicy Pszczyny i gminy Suszec. Tym samym jadący od strony Katowicw kierunku Suszca i Żor bezproblemowo ominą centrum miasta.

 

Żory budują obwodnicę

Miasto  Żory otrzyma 32 mln zł z funduszy unijnych na budowę odcinkaobwodnicy. Władze Województwa Śląskiego podpisały umowę odofinansowanie budowy trzeciego odcinka obwodnicy północnej, czylifragmentu drogi regionalnej Racibórz – Pszczyna w ciągu drogiwojewódzkiej nr 935.

 

DW 933 w Pszczynie prawie gotowa

Otwarty dla ruchu został kolejny, wyremontowany odcinek ul. Bielskiej wPszczynie. Możliwy jest już przejazd ul. Bielską od ronda na skrzyżowaniuBielskiej z Korfantego i Cieszyńską (DW 939) do skrzyżowania z ul.Władysława Jagiełły. Remont całej ul. Bielskiej ma zakończyć się wgrudniu.  Inwestycja jest ważna dla miasta. Po raz pierwszy Pszczyna mabezkolizyjny przejazd przez ruchliwą linię kolejową.

 

Wątek na forum: Otwarto A1 – niestety tylko połowę odcinka

ale ta pozostała polowa i tak kończy się w polu - a oddana na ważnej DW 935 Pszczyna Rybnik wiec nie ma o co kopii kruszyć ~maras49

 

Wątek na forum: 15 wykonawców chce budować obwodnicę Pszczyny

Ciekawe jaka to będzie droga za 54 mln. złotych przy kosztorysie ponad 117 mln. zł. !?. Chyba tylko taka jak budują do tej pory - na góra 2 lata a póżniej remont - oczywiście jak będą pieniądze !. Wydaje mi się że ktoś się nie zna na rachunkach !. A na pewno straci Pszczyna bo długo czekała na ob...

 

Pszczyna: węzeł coraz bardziej widoczny

Prace na budowie węzła północnej obwodnicy Pszczyny z drogą krajowąnr 1 w Pszczynie, przebiegają zgodnie z harmonogramem - zapewnia inwestor ZDW wKatowicach. Cała obwodnica gotowa ma być na przełomie października ilistopada przyszłego roku. Łączny koszt budowy nowej, liczącej nieco ponad 4km drogi, to niemal 106,9 mln złotych.

 

Porozumienie dla DW 935 Racibórz-Pszczyna

Podpisano porozumienie w sprawie powierzenia Miastu Racibórz prowadzeniabudowy drogi Racibórz – Pszczyna na odcinku od gminy Rudnik doRybnika, jako nowego ciągu drogi wojewódzkiej nr 935. Projektporozumienia powstał m.in. na podstawie umowy o współpracy,która w lutym tego roku została podpisana pomiędzy władzami Raciborzai gmin po terenie których ma przebiegać przyszła droga.

 

300 milionów na rybnicki odcinek Regionalnej Drogi Racibórz - Pszczyna

Budowa rybnickiego odcinka Regionalnej Drogi Racibórz-Pszczyna znalazłasię wśród największych inwestycji przeznaczonych do dofinansowania wperspektywie finansowej Unii Europejskiej 2014-2020 w ramach RegionalnegoProgramu Operacyjnego. Dofinansowanie do projektu ma wynieść 300 mln zł.Projekty będą realizowane w ramach RPO na lata 2014-2020.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019