Wyszukiwałeś:

Pullman

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pullman

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Wątek na forum: "Merc" dla prezydenta

Ale czy pokona w testach Skode Octavie ?!! W tygodniku "Auto Śmiech" i miesieczniku "Skoda moto i sport" napewno nie ! (łapówki robią swoje :) ) ~SC

 

Wątek na forum: Mercedes Klasa S - S600 Pullman

Pullman - nazwa mówi sama za siebie... autko trzeba pchać ;D ~mini

 

Wątek na forum: Nowy Mercedes Klasy E jako limuzyna

eee tam, żaden Pullman. Pullman jest zbudowany na S klasie. To będzie sześciodrzwiowa E klasa, czyli kontynuacja tego co było dostępne już w W116, W123 i W124. Pewnie za parę lat zasili szeregi taksówek na bliskim wschodzie. Po prostu w dobie kryzysu mercedes przypomniał sobie o tym rynku które ...

 

Bardzo długa S Klasa

W tym roku wypadają 80-te urodziny specjalnego oddziału Mercedesa zajmującegosię przygotowywaniem ekstremalnie bezpiecznych limuzyn spod znaku gwiazdy. Natą okazję zostanie zaprezentowany nowy Mercedes S600 Pullman Guard.

 

Nowy Mercedes Klasy E jako limuzyna

Według przecieków, które prezentują szkic techniczny nowegoMercedesa Klasy E z potrójnymi drzwiami można się spodziewać, żeniebawem na rynek zawita nowy Mercedes w wersji dla dygnitarzy.

 
 

Mercedes wskrzesi Maybacha?

W zeszłym roku Daimler ogłosił, że kończy swoją przygodę z markąMaybach i w tym roku luksusowa limuzyna zakończyła swój żywot.Okazuje się jednak, że nic nie jest przesądzone.

 

Luksusowe nowości Mercedesa

Mercedes rozszerza ofertę swojego sztandarowego produktu - Klasy S. Do dotychczasowej limuzyny, coupe i wersji Mercedes-Maybach S600 dołączy kabriolet oraz przedłużany Pullman.

 

Mercedes pokazał kolejnego Maybacha

Pod koniec zeszłego roku, koncern Daimler wskrzesił Maybacha, którypojawił się jako topowa wersja Klasy S. W Genewie zobaczymy kolejne luksusowewydanie, sygnowaną przez Maybacha. Mowa o przedłużonej Klasie S Pullman.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019