Wyszukiwałeś:

Puls

. Znaleziono 64 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Puls

Spróbuj też wyszukać: zamkowy duszek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 64 wszystkich):

Światowe standardy bezpieczeństwa z dolnośląskiego Autoliv

Dolnośląski Autoliv Poland to producent nowoczesnych rozwiązań z dziedzinysystemów bezpieczeństwa takich jak: poduszki powietrzne i pasybezpieczeństwa. Produkty dostarczane do niemal wszystkich marek pojazdówsamochodowych spełniają światowe standardy bezpieczeństwa.

 

Inter Groclin najlepszy w regionie

Spółka Inter Groclin Auto z Grodziska Wielkopolskiego zajęła pierwszemiejsce wśród wielkopolskich firm w rankingu Filary Polskiej Gospodarkiprzygotowanym przez "Puls Biznesu" i międzynarodową wywiadownięgospodarczą Coface Intercredit Poland.

 

Inwestycje Parkera na Dolnym Śląsku

Parker Hannifin Corporation posiada swoje zakłady produkcyjne w Siechnicachkoło Wrocławia oraz w Świebodzicach. Firma jest światowym producentemczęści oraz napędów, sterowań i układów hydraulicznych wykorzystywanych wtransporcie, przemyśle maszynowym, motoryzacyjnym i lotniczym orazkosmonautyce.

 

Honda zszokowana popytem

W sierpniu na łamach mojeauto.pl informowaliśmy o pierwszych opóźnieniach wdostawach pięciodrzwiowego modelu Honda Civic na polski i europejski rynek. Jakpodaje "Puls Binzesu" duży popyt na samochody japońskiej marki spowodował,że Honda nie radzi sobie z regularną dostawą także pozostałych modeli.

 

Volkswagen inwestuje w Poznaniu

Niemiecki koncern Volkswagen zamierza rozwinąć swoją działalność wPoznaniu.  Volkswagen kupił już za 92 mln zł nieruchomość na dawnychterenach zakładów Cegielskiego. Cala inwestycja ma wynieść 170 mln zł– informuje „Puls Biznesu”.

 

FSO z PAIIZ szuka inwestora

Zarząd warszawskiej Fabryki Samochodów Osobowych (FSO) zacieśniłwspółpracę z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych(PAIIZ) w celu znalezienia inwestora - informuje "Puls Biznesu".

 

Renault Puls - samochód dla Indii

Renault zaprezentowało nowy model samochodu miejskiego o nazwie Puls. Autopowstało w Centrum Designu Renault w Bombaju i przeznaczone jest na rynekindyjski. Do sprzedaży trafi na początku 2012 roku.

 

Fabryka Volkswagena w Polsce?

Polska walczy z Turcją o zakład produkujący samochody do 3,5 tony. Volkswagenbrał w Polsce pod uwagę kilka lokalizacji - informuje Puls Biznesu.

 

GM i Michelin zainwestują w Polsce?

Puls Biznesu informuje o dwóch inwestycjach firm z sektoramotoryzacyjnego w Polsce. General Motors może zainwestować w Tychach 1,5 mldzł. Natomiast producent opon Michelin myśli o rozbudowie zakładu w Olsztynieza 390 mln zł.

 

Kierowcy poszukiwani na rynku pracy

Jak donosi "Puls biznesu" pracodawcy z branżytransportowo-logistycznej coraz częściej poszukują kierowców.Zapotrzebowanie jest coraz większe, firmy już czwarty kwartał z rzęduzwiększają zatrudnienie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019