Wyszukiwałeś:

Pulsar

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pulsar

Spróbuj też wyszukać: nisan pulsar Juke

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Nissan Pulsar - pierwsze szczegóły

Nissan nie kazał nam długo czekać, po ogłoszeniu decyzji o powrocie dosegmentu kompaktów, i zdradził pierwsze szczegóły na tematmodelu Pulsar. Wiemy już także, jak będzie wyglądała kompaktowa nowośćNissana i kiedy pojawi się w sprzedaży.

 

Nissan Pulsar - znamy ceny i wyposażenie

Nissan Pulsar pojawi się w polskich salonach dopiero w październiku, ale jużteraz możemy poznać oficjalny cennik. Najtańsza wersja Pulsara będziekosztować 59 900 zł.

 

Pulsar w interpretacji Nismo

Targi w Paryżu dostarczają kolejnych ciekawych premier. Nissan na swoimstoisku prezentują model Pulsar zmodyfikowany przez dział specjalny - NISMO.

 

5 gwiazdek Nissana Pulsara w testach zderzeniowych

Po debiucie na międzynarodowym rynku, Nissan Pulsar został poddany testomzderzeniowym przez organizację Euro NCAP. Japończycy mogą być zadowoleni zrezultatów.

 

Testy zderzeniowe Euro NCAP - Nissan Pulsar

 

Nissan Pulsar obok BMW serii 2 w wersji Active Tourer okazał się najbezpieczniejszym modelem w listopadowej fazie testów zderzeniowych przeprowadzonych przez Euro NCAP.

 

Euro NCAP: Cztery modele na pięć, jeden na trzy

Kolejne sześć modeli zostało poddanych testom zderzeniowym przezspecjalistów z Euro NCAP. Wynik końcowy więcej niż zadowalający -Fabia, Pulsar, Seria 2 Active Tourer i Tesla S uzyskały maksymalną liczbępięciu gwiazdek, Megane po poprawce, otrzymał cztery gwiazdki, a tylko SuzukiCelerio - trzy.

 

Pierwszy Nissan Pulsar przekazany klientowi w Polsce

Kompaktowy rywal Golfa, model Pulsar to nowość w gamie Nissana. Pierwszyegzemplarz tego samochodu został przekazany klientce w salonie w ZielonejGórze.

 

Nissan Pulsar ze 190-konnym silnikiem

W gamie Nissana Pulsar pojawi się nowa turbodoładowana jednostka napędowa omocy 190 koni mechanicznych. Najmocniejsza wersja kompaktowego Nissana zostałaprzy okazji nieco zmieniona stylistycznie.

 
 

Nissan Pulsar: Powrót do świata kompaktów

Choć to segment crossoverów rozwija się dziś na europejskim rynkunajszybciej, to jednak wciąż najpopularniejsze są kompakty. Dlatego teżNissan, mimo bezapelacyjnego sukcesu Qashqaia, postanowił raz jeszczezagłębić się w segment kompaktów. Postanowiliśmy sprawdzić, czyNissan Pulsar ma szansę w rywalizacji z takimi tuzami jak Golf, Focus, Aurisczy 308?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019