Wyszukiwałeś:

Punto X

Evo X

Abarth X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Punto Evo Abarth

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Punto Evo jako skorpion

Po premierze Punto Evo wiadomo było, że prędzej, czy później pojawisię także najmocniejsza odmiana tego modelu, spod znaku skorpiona. AbarthPunto Evo światową premierę będzie mieć już w tym tygodniu na wystawie wGenewie.

 
 
 

Abarth Punto Evo

 

Abarth Punto Evo - mojeauto.tv

 

Dwa nowe skorpiony już w sprzedaży

Po raz pierwszy można było je zobaczyć podczas tegorocznej wystawysamochodowej w Genewie. Teraz właśnie wchodzą do sprzedaży na polskim rynku.Mowa tu o dwóch modelach ze skorpionem na masce - Abarth 500C oraz AbarthPunto Evo.

 

Nowe skorpiony esseesse

Fiat 500C oraz Punto Evo doczekały się wreszcie swoich ekstremalnych odmian.Podczas targów w Paryżu zostaną zaprezentowane dwa modele sygnowanelogiem skorpiona w wersjach esseessee.

 

MultiAir nagrodzony za Oceanem

Rewolucyjna technologia MultiAir opracowana przez Fiat Powertrain Technologies azastosowana w silnikach modeli marki Fiat, Abarth, Lancia oraz Alfa Romeozdobywa nagrody również za Oceanem.

 

Skorpion daje rabaty

Firma Abarth na polskim rynku w swojej ofercie obniża ceny modeli 500, 500C iPunto Evo. Rabaty pozwalają zakupić te modele o kilka tysięcy złotychtaniej.

 

Wątek na forum: Fiat Punto: Abarth niepotrzebny?

a ja miałem PUnto II i teraz mam Punto Evo, i powiem Wam że lata świetlne są pomiędzy tymi dwoma generacjami, choć Punto II na swoje czasy także było niczego sobie ~artur

 

Abarth wstrzymuje flagowy model

Kilka lat temu pojawiła się informacja, że koncern Fiat stworzy specjalnymodel Abartha, zbliżony swoim wyglądem do KTMa X-Bow. Dziś okazuje się, żeten projekt został odłożony na półkę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Punto Evo Abarth".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019