Wyszukiwałeś:

Punto X

Evo X

. Znaleziono 75 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Punto Evo

Spróbuj też wyszukać: punto evo test punto evo wymiary punto

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 75 wszystkich):

Fiat Punto - już nie Grande a Evo

Na salonie samochodowym we Frankfurcie zadebiutuje odnowiona wersja Fiata Punto,która od października, kiedy to pojawi się w sprzedaży, będzie nosićnazwę Punto Evo.

 

Ewolucja wielkiej kropki + [VIDEO]

Nowy Fiat Punto Evo, mający swoją światową premierę na ostatnim SalonieMotoryzacyjnym we Frankfurcie, oficjalnie wchodzi na rynek polski. Jego zadaniembędzie kontynuacja sukcesu poprzednika, Grande Punto (który nadalpozostaje w sprzedaży), a zarazem dotarcie do nowej gamy odbiorców.

 

Znamy ceny Punto Evo!

41.990 zł. Tyle będzie kosztować najtańsza wersja Fiata Punto Evo. W tejcenie otrzymamy 3-drzwiowe nadwozie, 1,2-litrowy silnik benzynowy o mocy 65 KMoraz podstawową wersję wyposażeniową Active. Sprzedaż rusza 20 listopada.

 

Fiat Punto Evo

 

Nowy Fiat Punto Evo - mojeauto.tv

 

Punto Evo jako skorpion

Po premierze Punto Evo wiadomo było, że prędzej, czy później pojawisię także najmocniejsza odmiana tego modelu, spod znaku skorpiona. AbarthPunto Evo światową premierę będzie mieć już w tym tygodniu na wystawie wGenewie.

 

Problemy z poduszką powietrzną w Punto Evo

Błąd oprogramowania może powodować samoczynne załącznie się poduszkipowietrznej w niektórych egzemplarzach modelu Fiat Punto Evo.

 

Fiat Punto Evo: VIDEO-TEST

Od debiutu Fiata Grande Punto minęło już 5 lat, a to sporo jak na życiejednej generacji. Stąd reakcja Fiata w postaci nowego Punto Evo. A w zasadziestarego Grande Punto z odświeżoną stylistyką na zewnątrz, wewnątrz itech-nowinkami pod maską.

 

Panda i Punto Evo na bogato

Fiat wprowadził do sprzedaży limitowane wersje MyLife modeli Panda oraz PuntoEvo. Wersje te wyróżniają się bogatym wyposażeniem i zaawansowaną,bardziej ukierunkowaną na ekologię technologią.

 

Punto z możliwymi problemami z ABS

Fiat Grande Punto oraz jego następca Punto Evo mogą mieć problemy ze źleułożoną wiązką ABS, co w konsekwencji może doprowadzić nawet dowystąpienia zwarcia.

 

Wątek na forum: Fiat Punto: Abarth niepotrzebny?

a ja miałem PUnto II i teraz mam Punto Evo, i powiem Wam że lata świetlne są pomiędzy tymi dwoma generacjami, choć Punto II na swoje czasy także było niczego sobie ~artur

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Punto Evo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019