Wyszukiwałeś:

Q1

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Q1

Spróbuj też wyszukać: audi q3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

CENTRA - Superplant z Poznania

Poznański producent akumulatorów CENTRA S.A. uhonorowany został nagrodąjakości Forda Q1. W branży motoryzacyjnej jest to cieszące się szczególnymuznaniem wyróżnienie potwierdzające, że obdarowany zakład należy dościsłej światowej czołówki.

 

Pilkington nagrodzony przez Forda

Pilkington Automotive Poland z Sandomierza otrzymał prestiżową nagrodęjakości Q1 przyznaną przez koncern Forda tylko najlepszym swoim dostawcom.

 

Jeszcze więcej "Q" od Audi

Audi powiększa rodzinę swoich największych modeli. Niebawem doczekamy sięmodelu Q3, a już nie ustają spekulacje na temat Audi Q1.

 

Audi: Producent myśli o Q1

Audi w ostatnim czasie rozszerzyło swoją gamę o kolejne SUVy. Najpierw w gamie był tylko model Q7, później pojawiła się Q5tka a ostatnio dogamy modelowej dołączyła Q3ka. Do całego kompletu brakuje już tylkojednego modelu Q1.

 

Audi Q1 przewidziane na rok 2016

Najnowsze doniesienia docierające do nas z Ingolstadt mówią, że Audiza mniej niż trzy lata przedstawi światu swojego małego crossovera zprzydomkiem Q1.

 

Audi zapowiada model Q1

W Ingolstadt stworzą nowy model z rodziny "Q". W 2016 roku wNiemczech ruszy produkcja kompaktowego SUVa - Audi Q1.

 

Czy Fiat wstrzyma nowe SUVy Audi?

Audi ma już całkiem pokaźną paletę aut typu SUV - Q3, Q5 i Q7 niebawem mają zostać jednak uzupełnione przez kolejne modele. Na drodze do rozwojumoże stanąć Fiat wraz z Alfą Romeo.

 

Audi Q8 pewne - poczekamy do 2019 roku

Niemiecki producent potwierdził dzisiaj, że prace nad modelem Q8 zaowocująprodukcyjną wersją auta w 2019 roku. To jednak nie jedyny nowy SUV spod znakuczterech pierścieni, na którego warto warto poczekać.

 

Plany Audi - Q1, Q8 i elektryczny SUV

Chęć bycia najlepszym w segmencie premium oznacza dla Audi koniecznośćwejścia w nowe dla tej niemieckiej marki segmenty rynkowe. Do końca dekady dooferty trafią m.in. Q1, Q8 oraz elektrycznie napędzany SUV.

 

Audi Q2 zamiast Q1

W marcu przyszłego roku producent z Ingolstadt zaprezentuje światu nowymodel, najmniejszy ze swoich crossoverów. W Genewie zobaczymy Audi Q2.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019