Wyszukiwałeś:

Q2

. Znaleziono 72 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Q2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 72 wszystkich):

Wątek na forum: Włoski sposób na podsterowność

w Hondzie np 5d(angol) z silnikiem 1.8 vtec od dawna montowano szpere. bo to Q2 to zwykla szpera slimakowa,torsena. i nie wiem czy jest taka super dla zwyklych kierowcow bo przy tak super przyczepnosci przodu pojawi sie nadsterownosc. ~Badi

 

Wątek na forum: Oszczędna Ibiza

Zastanawiałem sie kiedys i nad tym autem ,ale ostatecznie przemówiło do mnie to co ma w wyposazeniu Alfa MiTo ,czyli układ Q2, DST,DNA.... To jest auto na miare moich mozliwosci. ~paweł

 

Wątek na forum: Alfa Romeo GT Q2: Połykacz zakrętów

muuuaaaah! :* bellisima. pozdraviam vshystk`ich ALFISTII ~carlo rossi

 

Alfa Romeo 147 Q2

Paryskie targi będą miejscem światowej premiery Alfy Romeo 147 z przednimsamoblokującym mechanizmem różnicowym, określanym w skrócie symbolem Q2.

 

Włoski sposób na podsterowność

Napęd przekazywany na przednie koła jest obecnie najczęściej stosowanymukładem w samochodach. Wynika to przede wszystkim z kwestii ekonomicznych,większej ilości miejsca, mniejszej wagi oraz bezpieczeństwa. W określonychmomentach posiada on jednak problemy z trakcją, które w samochodach AlfaRomeo mają zostać rozwiązane dzięki zastosowaniu mechanizmu Torsenwystępującego pod nazwą Q2.

 

Alfa Romeo GT Q2: Połykacz zakrętów

Włoskie samochody coupe mają swój klimat. Niebanalny design, ciasnewnętrze oraz wspaniałe właściwości jezdne. Ot, krótkacharakterystyka gatunku. Jeszcze kilkanaście lat temu włożenie diesla podmaskę takiego auta byłoby zamachem na sportowy charakter samochodu. Dzisiajniekoniecznie. Postanowiliśmy to sprawdzić.

 

Q2

System “Q2” opiera się na mechanizmie różnicowym o ograniczonym poślizgu typu mechanicznego Torsen. Mechanizm ten ma za zdanie rozdzielać moment między koła przednie napędzane w sposób dynamiczny i ciągły w zależności od warunków jazdy i nawierzchni drogi.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Wątek na forum: Na cztery łapy

Bardzo ciekawy temat, lecz mam wrażenie, że autor nie do końca odrobił lekcje. Raz szperą nazywa sprzęgło wiskotyczne, to znowu tej samej nazwy używa do nazwania blokady mechanizmu różnicowego. Szpera to przecież tak naprawdę samoczynna blokada mechanizmu różnicowego. Blokuje ona działanie tego m...

 

Audi Q2 zamiast Q1

W marcu przyszłego roku producent z Ingolstadt zaprezentuje światu nowymodel, najmniejszy ze swoich crossoverów. W Genewie zobaczymy Audi Q2.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019