Wyszukiwałeś:

Q3

. Znaleziono 153 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Q3

Spróbuj też wyszukać: audi Q3 q3 wymiary q3 audi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 153 wszystkich):

Jest decyzja w sprawie Audi Q3

Bossowie koncernu z Ingolstadt podjęli już konkretne decyzje w sprawieprzyszłości swojego kolejnego SUV-a. Audi Q3 wytwarzane będzie whiszpańskich zakładach Seata w Martorell, zaś start produkcji nastąpi w 2011roku.

 

Audi Q3 będzie gonić BMW X1

Wygląda na to, że koncern z Ingolstadt także aspiruje do wypełniania niszy wsegmencie premium eksplorowanej do tej pory przez BMW X1. Zapowiadany oddłuższego czasu model Q3 zadebiutuje w 2011 roku.

 

Znamy już Audi Q3

Audi zaprezentowało właśnie pierwsze zdjęcia swojego najnowszego, oddłuższego czasu zapowiadanego, crossovera o nazwie Q3.

 

Audi startuje z Q3

W hiszpańskiej miejscowości Martorell w zakładach Seata rozpoczęła sięwłaśnie produkcja najmniejszego SUV-a Audi, czyli Q3. Pierwsze auto zjechałoz taśmy dokładnie wczoraj.

 

Audi Q3: Moda nie musi być nudna

Sprawić, by coś stało się modne, to połowa drogi, jeśli nie więcej, doodniesienia sukcesu rynkowego. I to w każdej chyba branży, nie tylko tejzwiązanej z odzieżą. Nie inaczej jest i w motoryzacji, gdzie to właśniemoda decyduje często za nas o wyborze marki, klasie auta, a nawet o jegokolorze. Poleganie tylko na modzie może być jednak zgubne, bowiem ta przemijaczęsto wraz z zakończeniem sezonu. No, chyba że modna rzecz ma jeszcze inneatuty, jak testowane przez nas Audi Q3.

 

Audi RS Q3 SUV o sportowych ambicjach

Jaki jest sens budowy auta typu SUV, który w fabryce otrzymuje silnikponad 300-konny? Odpowiedź na to dostarcza Audi w postaci najnowszego RS Q3.

 

Audi RS Q3 dostępne na polskim rynku

Fani marki z Ingolstad mogą już ustawiać się w kolejce do salonu ponajnowszy model RS Q3. 310-konny SUV dostępny jest od 234 280 złotych.

 

Nowe Audi Q3 pojawi się...

Projektanci pracujący dla koncernu z Ingolstadt kończą właśnie prace nadodświeżonym modelem Q3. Jednak już pojawiają się detale dotyczące kolejnejgeneracji.

 

Audi RS Q3 performance - mocniejszy, szybszy, lepszy

Audi przedstawia już trzeci model ze wzmocnionej rodziny RS. Tym razemdebiutuje RS Q3 performance z mocniejszym, 5-cylindrowym silnikiem. Otoniemiecki SUV o osiągach Porsche.

 

Pierwsze Audi Q3 wyjechały z fabryki w Gyor

Z taśmy produkcyjnej Audi Hungaria zjechało pierwsze Audi Q3 drugiej generacji. Pierwszy kompaktowy SUV segmentu premium z Gyor, polakierowanyzostał na kolor Turbo Blue.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018