Wyszukiwałeś:

Q30

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Q30

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Zapowiedź kompaktowego Infiniti

Choć w Polsce dopiero wchodzi do sprzedaży Infiniti Q50, podczas wrześniowejwystawy we Frankfurcie będziemy mogli pasjonować się debiutem mniejszegoInfiniti Q30. Choć jest to koncept, jednak już wiadomo, że oferta Infinitizostanie niebawem poszerzona właśnie o ten kompaktowy model.

 

Mały SUV od Infiniti

Po kilku teaserach zaprezentowanych na początku miesiąca Infinitipostanowiło odkryć karty. Pojawiły się oficjalne zdjęcia nowego crossoverao nazwie Q30.

 
 

Mercedes stworzy crossovera z logo Infiniti

Ludzie z Mercedesa, inżynierowie producenta spod znaku trójramiennejgwiazdy opracują nowy model dla Infiniti. Japoński producent jest bardzozdeterminowany przy projekcie crossovera Q30.

 

Infiniti Q30 i QX30 już w przyszłym roku

Andy Palmer, wiceprezydent Nissana na portalu Twitter zapowiedział, że wprzyszłym roku do produkcji wejdzie model Q30 oraz crossover QX30.

 

Pierwsze zdjęcie Infiniti Q30

Infiniti pokazało światu pierwsze, oficjalne zdjęcie modelu Q30. Japończycyuznali, że to najlepszy moment, aby przedstawić ich wrześniową premierętargów motoryzacyjnych IAA we Frankfurcie.

 

Infiniti Q30 - japoński rywal Audi A3

Infiniti kilka miesięcy przed oficjalnym debiutem kompaktowego modelu Q30,zdradziło nam częściowo jego wygląd. Konkurent Mercedesa Klasy A (zktórego niektórych rozwiązań technicznych korzysta) i Audi A3może się podobać, ale to cena, wyposażenie i technika zdecyduje, czyodbierze im klientów.

 

Infiniti Q30 pokazuje wnętrze

Już za dwa tygodnie we Frankfurcie Infiniti pokaże model Q30, którybędzie pierwszym przedstawicielem japońskiej marki w segmencie premium activecompact.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019