Wyszukiwałeś:

Q6

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Q6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Nowy konkurent X6?

Audi zaczęło właśnie pracować nad modelem, który najpewniej nazywaćsię będzie Q6 i który ma być bezpośrednim konkurentem X6.

 

Audi Q6 kontra BMW X6

Tego można było się spodziewać. Po sukcesie BMW X6 inni producenci takżebęda podążać tym śladem. Marka Audi zamierza wprowadzić na ryneksamochód o nazwie Q6, który będzie bezpośrednim konkurentem.

 

Audi rozkręca się z crossoverami

Jak donoszą zagraniczne media, Audi już niebawem może dość mocnorozszerzyć swoją gamę modelową o takie modele jak Q1, Q4 oraz Q6.

 

Audi zbuduje konkurenta BMW X6

Podczas wywiadu dla Automotive News Europe na targach w Bolonii szef projektantów w Audi Walter de' Silva potwierdził, ze marka z Ingolstad stworzy konkurenta dla BMW X6.

 

Audi szykuje 11 nowych modeli

Prezes marki z Ingolstadt Rupert Stadler potwierdził, że w najbliższejprzyszłości jego marka przedstawi 11 całkowicie nowych modeli.

 

Audi Q8 pewne - poczekamy do 2019 roku

Niemiecki producent potwierdził dzisiaj, że prace nad modelem Q8 zaowocująprodukcyjną wersją auta w 2019 roku. To jednak nie jedyny nowy SUV spod znakuczterech pierścieni, na którego warto warto poczekać.

 

Czy to elektryczne Audi Q6?

Audi na wrześniową wystawę Frankfurt Motor Show szykuje prototyp nowego SUVa. W przyszłości zamieni się on w konkurenta BMW X6 oraz Tesli Model X. Itak jak ta ostatnia - będzie autem elektrycznym.

 

Audi przedstawia wizję Q6 e-tron

Ten samochód w koncepcyjnej formie zobaczymy już na wrześniowym salonie samochodowym we Frankfurcie. Dzisiaj Audi podzieliło się z nami kilkoma zdjęciami nowego SUVa - Q6 e-tron.

 
 

Płaskie baterie w elektrycznych VW

Volkswagen ogłosił, że szuka dostawcy na płaskie akumulatory, któremają w przyszłości zasilać elektryczne modele z Wolfsburga. To oznacza, żewkrótce na drogach pojawi się kilka nowych "zielonych"Volkswagenów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019