Wyszukiwałeś:

Q60

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Q60

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Specjalny kabriolet od Infiniti

Japońska marka szykuje wyjątkowy kabriolet. Infiniti Q60 został stworzony,aby uczcić zwycięstwo Bobby'ego Unsera w wyścigu Indianapolis 500.

 

Infiniti zapowiada nowe Q60

Luksusowa marka spod skrzydeł Nissana pokazała właśnie bardzo tajemnicze zdjęcie nowego modelu. Dynamiczne coupe to kolejna generacja przedstawicielasegmentu D - Q60.

 

Infiniti Q60 - wiemy o nim więcej

Najpierw dostaliśmy jedno zdjęcie, teraz gdy już tylko godziny dzielą nasod startu targów NAIAS. A my dostajemy szczegóły dotyczącenowego Infiniti. Oto Q60 concept w pełnej krasie.

 
 

Infiniti Q60 concept - wnętrze

 

Na wystawie samochodowej NAIAS 2015 Infiniti zaprezentowało koncepcyjną jeszcze wersję modelu Infiniti Q60. Choć nie jest to jeszcze wersja produkcyjna, ale przedstawiciele japońskiej marki zapewniają, że auto trafi na rynek. I to w miarę szybko.

 

Najważniejsze premiery targów w Detroit

To już czas! Wystartowały targi NAIAS w Detroit. Pierwsza impreza w roku takwysokiej rangi. Najwięcej pokazywanych tam premier to te samochody szykowane narynek amerykański. Nie mniej jednak są rodzynki, które równieżelektryzują klienta z Europy. Poznajcie najważniejsze premiery targów wDetroit.

 

Infinti Q50 w przyszłym roku z silnikami Mercedesa

Infiniti Q60, które jako koncepcyjny model zostało pokazane na targach w Detroit do sprzedaży ma trafić w przyszłym roku. Japończycy przygotują wersję produkcyjną dostępną w dwóch wariantach specjalnych.

 
 

Pierwsze Infiniti Q60 kupił Polak

Do premiery Infiniti Q60 w polskich salonach zostało jeszcze trochę czasu.Mimo tego pierwszy egzemplarz na świecie został zamówiony "wciemno" przez klienta z centralnej Polski.

 

Infiniti Q60 - znamy cenę japońskiego coupe

Infiniti Q60 to samochód, który zachwycił wielu, równieżpotencjalnych klientów w Europie. Teraz japońska marka przedstawiłapodstawową cenę auta na polskim rynku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019