Wyszukiwałeś:

Q7

. Znaleziono 351 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Q7

Spróbuj też wyszukać: q7 wymiary audi q7 wymiary i masy q7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 351 wszystkich):

10 tys. zamówień na Q7

Przedstawiciele marki Audi poinformowali, iż złożonych zostało już ok. 10tys. zamówień w Europie na pierwszego SUV-a tej marki - Audi Q7.

 

500-konny Q7

Gigantyczny SUV jakim jest Audi Q7 będzie teraz oferowany także z potężnymsilnikiem V12 TDI o mocy 500 koni mechanicznych. Premiera tej wersji silnikowejodbędzie się już wkrótce na targach w Paryżu.

 

Audi zmniejsza dostawy Q7

Niemiecki producent luksusowego wozu sportowo-rekreacyjnego, Audi Q7, zawiódłsię ostatnimi czasy na amerykańskim rynku. Stało się tak z powodu mniejszegozainteresowania samochodem niż początkowo zakładano. Dodatkowym gwoździem dotrumny dla Audi jest niski kurs dolara.

 

Audi Q7 bezpieczniejsze w USA

Amerykański instytut bezpieczeństwa drogowego NHTSA przeprowadził testyzderzeniowe Audi Q7. Zdobywając najwyższą ocenę 5 gwiazdek, SUV niemieckiegoproducenta uzyskał jeden z najlepszych wyników w swojej klasie.

 

Audi Q7 V12 TDI

Najmocniejszy silnik wysokoprężny na świecie dla samochodów osobowychpojawi się w drugiej połowie roku w modelu Audi Q7. Póki codwunastocylindrowy olbrzym TDI będzie do obejrzenia podczas salonusamochodowego w Genewie pod maską koncepcyjnego modelu Q7 w luksusowej wersjiCoastline.

 

Audi Q7 po kuracji

Trzy lata obecności na rynku to dobry moment na pierwszy zabieg odmładzający.Poddało mu się właśnie Audi Q7, w którym jednak zmiany stylistyczneoraz modyfikacje jednostek napędowych są mniej niż drobne.

 

Audi Q7 z nowymi silnikami i przekładnią

Nowe silniki oraz ośmiobiegowa przekładnia to najważniejsze zmiany, jakimpoddany został pokazany w Lipsku największy model w gamie Audi, czyli SUV Q7.

 

Nowe Audi Q7 już pod koniec roku

Debiut nowej generacji Audi Q7 początkowo zaplanowano na koniec zeszłego roku.Wprowadzone w między czasie zmiany w wyglądzie zmusiły niemieckiegoproducenta do przesunięcia daty premiery. Czas wyczekiwania właśnie dobiegakońca, nowy SUV Audi rozpoczął właśnie testy drogowe przed oficjalnymwprowadzeniem do produkcji.

 

Nowe Audi Q7 na 2015 ? dane, silniki, , cena

Na ten samochód wielu z nas czekało bardzo długo. Przez pewien czas myśleliśmy już, że Audi z modelem Q7 zamierza pobić rekord swojego konkurenta, czyli Volvo XC90, w czasie oczekiwania na nową generację. Jednakkilka godzin temu pojawiły się pierwsze zdjęcia, a chwile potem pierwszekonkrety na temat nowego SUV-a z Ingolstadt.

 

Audi Q7 e-tron - wielki, szybki i oszczędny SUV

Choć trudno to sobie wyobrazić, ten ogromny SUV spala mniej niż 2 litry oleju napędowego na 100km jazdy. Oto Q7 e-tron - spalinowo-elektryczna wersjaSUV-a od Audi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018