Wyszukiwałeś:

Q70

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Q70

Spróbuj też wyszukać: infiniti qx70

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Infiniti: Chcemy własnego AMG

Szef Infiniti, Johan de Nysschen zapowiedział, że pragnie stworzyć markęgodną konkurencji z M Power i AMG. Infiniti Performance Line nie spełniaswojej roli.

 

Infiniti z mocą 700 KM

W 2009 roku marka Infiniti zaprezentowała światu koncepcyjny model Essence.Auto było nie tylko zapowiedzią nowej stylistyki, ale także sygnałem,który kazał czekać na flagowy model. Dziś przedstawiamy kolejneplotki dotyczące tego modelu.

 

Infiniti Q70 przeszło facilifitng. I urosło

Nissan stworzył markę Infiniti, by rywalizować o klienta premium na rynkuamerykańskim. To właśnie na targach w USA, a konkretnie w Nowym Jorkujapońska marka pokazała model Q70 po faceliftingu. Dodatkowo samochóddebiutuje w wersji przedłużonej.

 

Najważniejsze nowości wystawy w Nowym Jorku

Choć w hierarchii targów motoryzacyjnych stoją nieco niżej niżwystawa w Detroit, czy najważniejsze imprezy na rynku europejskim - w Genewie,Paryżu oraz Frankfurcie, to jednak wystawa New York International Auto Show marównież i swoją renomę. Na właśnie rozpoczętej tegorocznej edycjiwystawy pokazanych zostało sporo nowości, które niebawem zobaczymytakże i na naszych drogach.

 

Nowe Infiniti z sercem GT-R'a

Silnik Nissana GT-R rozwija moc 550 koni mechanicznych i 632 Nm maksymalnegomomentu. Niebawem z takim zestawem pod maską, po drogach może poruszać siękilka modeli bliźniaczej marki Infiniti, zapowiada jej szef Johan de Nysschen.

 

Największy sedan od Infiniti zmierza do Paryża

Już za miesiąc na targach w Paryżu Infiniti pokaż europejską wersjęsedana, który przeszedł wraz ze zmianą nazwy faclifting.

 
 
 

Nissan: 470 000 samochodów zagrożonych wyciekiem paliwa

Wady produkcyjne zdarzają się praktycznie każemu producentowi, ale pomyłkana taką skalę robi wrażenie. Nissan przywołuje do serwisów prawiepół miliona aut.

 

Nowe wersje i ceny Infiniti Q70

W cennikach Infiniti Q70 znajdziemy sporo nowości. Limuzyna klasy wyższej poliftingu oferuje nowe silniki, wersje wyposażenia oraz dodatkowe pakiety,jeszcze bardziej wzbogacające auto.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019