Wyszukiwałeś:

Q80

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Q80

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Koncepcyjna zapowiedź flagowego modelu

Dokładnie 2 października na targach w Paryżu Infiniti obok modelu Q70 pokażstudyjną wersją samochodu pozycjonowanego ponad następcą "emki”.Dziś pojawiła się zapowiedź tego auta.

 

Pierwsze zdjęcie limuzyn od Infiniti

Japońska luksusowa marka, która należy do Nissana w Paryżuzaprezentuje bardzo odważny koncept Q80 Inspiration. Auto to zapowiedź nowegomodelu - reprezentacyjnej limuzyny.

 

Naj... modele wystawy w Paryżu

Minęły dwa dni prasowe wystawy Mondial de l'Automobile w Paryżu, producencizaprezentowali wszystko, co mieli najlepszego do pokazania. Można się zatempokusić o pierwsze podsumowania największej imprezy motoryzacyjnej drugiejpółrocza.

 
 

Paryż 2014: Infiniti Q80 Inspiration

 

Infiniti Q80 Inspiration to zapowiedź nie tylko nowej limuzyny, ale również nowej stylistyki przyszłych modeli tej luksusowej marki. Długa i jednocześnie masywna sylwetka, szklany dach opadający na tył auta i zastępujący de facto tylną szybę to charakterystyczne cechy tego atrakcyjnego wizualnie konceptu.

 

Pierwsze zdjęcie nowego Infiniti

Za 6 dni wystartują pierwsze w tym roku, prestiżowe targi motoryzacyjne. Mowatu o imprezie NAIAS, która tradycyjne będzie mieć miejsce w Detroit.Tam Infiniti zaprezentuje światu nowy model koncepcyjny, bardzo bliski autuseryjnemu - Infiniti Q60 concept.

 

Infiniti Q60 - wiemy o nim więcej

Najpierw dostaliśmy jedno zdjęcie, teraz gdy już tylko godziny dzielą nasod startu targów NAIAS. A my dostajemy szczegóły dotyczącenowego Infiniti. Oto Q60 concept w pełnej krasie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019