Wyszukiwałeś:

QX

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: QX

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

 
 
 
 

Nissan ponownie z zyskiem

Trzeci co do wielkości producent z Kraju Kwitnącej Wiśni może ubiegły rok,mimo panującego kryzysu w branży motoryzacyjnej, uznać za niezwykle udany. Postratach, koncern w końcu wyszedł na plus.

 

Infiniti: Rywal M5 i E Klasy AMG w drodze

Infiniti zamierza wyciągnąć potężniejszy oręż do walki z niemiecką konkurencją. Poważniejszy niż to co do tej pory było w ofercie japońskiegoproducenta. Nadchodzi 550-konne Infiniti.

 
 

Infiniti QX70 3,0d S-Design: stylowa alternatywa

Są osoby, które za wszelką cenę chcą iść pod prąd.Wyróżniać się z tłumu, podejmować nieszablonowe decyzje, otaczaćsię unikalnymi dodatkami. Jeśli przy okazji szukają dużego SUV-a, topewien japoński producent ma w ofercie obowiązkową pozycję do rozważenia- oto Infiniti QX70.

 

Nowy salon Infiniti w Krakowie

Po Warszawie i Sosnowcu na mapie Infiniti pojawia się kolejna lokalizacja. Jestto Centrum Infiniti, które właśnie zostało otwarte w Krakowie. W tymroku japońska marka uruchomi jeszcze kilka kolejnych lokalizacji.

 

Infiniti QX50 Concept - nadchodzi nowy SUV

Od salonu samochodowego w Detroit dzielą nas już tylko tygodnie. TymczasemInfiniti zaprezentowało jedną z najważniejszych premier tego roku, czylikoncepcyjnego SUV-a QX50.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019