Wyszukiwałeś:

QX30

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: QX30

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Infiniti Q30 i QX30 już w przyszłym roku

Andy Palmer, wiceprezydent Nissana na portalu Twitter zapowiedział, że wprzyszłym roku do produkcji wejdzie model Q30 oraz crossover QX30.

 

Infiniti chce nas zaskoczyć

Na najbliższych targach motoryzacyjnych w Europie zobaczymy nową propozycjęod Infiniti. Auto, którego marka jak dotąd nie miała.

 

Kompaktowy crossover od Infiniti w Genewie

Segment niewielkich SUVów wciąż rośnie i nie zamierza przestać.Czerpać zyski z tej popularności chcą także tzw. marki premium, awśród nich - Infiniti.

 

Oto mały crossover Infiniti - QX30 Concept

Po tajemniczym teaserze przyszedł czas na pierwsze zdjęcie koncepcyjnegoInfiniti QX30 Concept, odsłaniające sporą część koncepcyjnego auta. Naresztę szczegółów poczekamy do Genewy.

 

Oto QX30 Concept - kompaktowy crossover Infiniti

Japończycy zapowiadali swojego kompaktowego crossovera od dawna. Kilka tajemniczych zdjęć dało nam ogólne pojęcie czego możemy sięspodziewać, ale dzisiaj znamy QX30 Concept w pełni.

 
 
 

Geneva Motor Show 2015: Infiniti QX30

 

Klasa kompaktowych SUV-ów segmentu premium powiększy się niebawem o kolejnego gracza. Infiniti QX30, świętujące światową premierę na wystawie w Genewie, pojawi się w sprzedaży pod koniec 2015 roku.

 
 

Infiniti QX30 - nowy silnik, bogatsze wyposażenie

Japoński producent wprowadza nową jednostkę napędową dla modelu QX30 wspecyfikacji Premium. Auto będzie dostępne z silnikiem wysokoprężnym 2.2dlub turbodoładowanym benzyniakiem 2.0t.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019