Wyszukiwałeś:

Quadrifoglio X

Verde X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Quadrifoglio Verde

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Alfa Romeo i rewolucyjny silnik

Choć na stoisku Alfy Romeo na salonie samochodowym we Frankfurcie trudnodoszukać się jakiegoś zupełnie nowego modelu, to jednak wart zainteresowaniaz całą pewnością jest model Mito z nowym rewolucyjnym silnikiem Multiair.

 

Oszczędniejsze i mocniejsze Alfy Mito

Alfa Romeo Mito to auto, które zauroczyło klientów przedewszystkim swoją stylistyką. Teraz do tego mają dołączyć nowoczesnejednostki napędowe, które właśnie pojawiły się w sprzedaży z tymmodelem.

 

Alfa Romeo Giulietta - polskie ceny

Znamy już ceny najnowszego modelu Alfa Romeo. Cennik "otwiera" AlfaRomeo Giulietta w wersji Progression wyposażona w 120-konny turbodoładowany,benzynowy silnik 1.4 TB. Wersja ta została wyceniona na 69.900 zł.

 

Alfa Romeo MiTo Quadrifoglio Verde: Pozorny syndrom szczęścia

Inżynierowie Alfa Romeo konstruując ten model mieli nadzieję, że kierowca powyjściu z samochodu będzie upojony szczęściem. Niczym po znalezieniuczterolistnej koniczynki. Sprawdzamy zatem, czy w garażu warto mieć takitalizman.

 

Alfa Romeo Giulietta QV: W świecie GTI

Są auta, które zachwycają przede wszystkim swoim wdziękiem. Są teżtakie, które podbijają serca ponadprzeciętnymi właściwościamijezdnymi. Znajdziemy wreszcie i takie, które cieszą się olbrzymiąpopularnością ze względu na swoją moc i osiągi. Niewiele jest za to takich,które potrafią połączyć wszystkie te cechy. Przyglądamy się, zjakim skutkiem sztuka ta udała się Alfie Romeo Giulietta w wersji QuadrifoglioVerde.

 

90. lat legendarnego symbolu Alfy Romeo

Zielona Czterolistna Koniczyna to symbol, który nikt nie pomyli zżadną inna marką. "Quadrifoglio Verde" to legenda stworzona przezAlfę Romeo, która w tym roku obchodzi 90. urodziny.

 
 

Alfy z zielonymi koniczynkami

W ofercie Alfy Romeo na Starym Kontynencie pojawiły się właśnie odświeżonemodele Giulietta i MiTo w topowych odmianach Quadrifoglio Verde.

 

Alfa Romeo Giulia - piękna, szybka, wspaniała

Włosi kazali czekać na ten model ładnych parę lat, ale właśnie przestaliśmy wątpić, czy było warto. Oto Alfa Romeo Giulia -niektórzy właściciele BMW Serii 3 już żałują swojej decyzji.

 

Alfa Romeo Giulia - nowe silniki i kolejne opóźnienia

Po raz kolejny szef Alfa Romeo tłumaczy przedłużające się prace nadprzygotowaniem Giuli do produkcji, chociaż termin 15 marca jako rozpoczęcieskładania zamówień ciągle jest aktualny. Na osłodę potwierdzononowe, mocne jednostki napędowe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Quadrifoglio Verde".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019